Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

За 2010 рік надійшло 44 звернення на дії органів дізнання і досудового слідства

Автор Н.Даценко

За 2010 рік надійшло 44 звернення на дії органів дізнання і досудового слідства. Терористичний акт у російському аеропорту "Домодєдово", вибухи у Макіївці змусили привести правоохоронні служби у стан підвищеної готовності. Стосується це і мегаполісів, і маленьких містечок, адже тероризм не зважає на місце і людей.   Аби не допустити у подальшому надзвичайних ситуацій, прокуратура району у плані координації роботи правоохоронних органів працює у посиленому режимі.

Як зазначив заступник прокурора у Новгород-Сіверському районі Ігор Неволько, особливих змін у роботі прокуратури не відбулося, бо постійно працюють у посиленому режимі. Координація роботи правоохоронців - різного напрямку. Так, за 2010 рік надійшло 44 звернення на дії органів дізнання і досудового слідства. У більшості скаржаться на необґрунтовані перевірки та рішення після цих перевірок. Завдання прокуратури - відреагувати та перевірити, повідомити про результати. Сумнівні питання прокуратура постійно тримає на контролі. Нерідко скаржаться на слідчих або, що відмовлено у порушенні кримінальної справи по факту крадіжки. Як зазначив Ігор Неволько, нерідко скарги безпідставні. Якщо ж прокуратурою виявлено порушення, про які заявлено, з відповідним рішенням можна звертатись до суду.

f t g m

счетчики