Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

В Новгороді-Сіверському відбулись збори жителів міста

Автор Т.Лось

Днями пройшли збори жителів Новгорода - Сіверського. Відбулись вони вперше за багато років. Головним питанням порядку денного був звіт міського голови про те, що вже зроблено на сьогоднішній день, а це: оформлений паспорт на сміттєзвалище, який вже отримали, замінений спільними з ТОВ "Комунальник" зусиллями водопровід по вулиці Колгоспна та інше. Міський голова розповів і про плани на майбутнє: облаштування ігрових майданчиків для дітей, продовження робіт з благоустрою міста, облаштування ринку, розширення каналізаційної мережі міста і багато іншого. Але більшість з цього переліку - за наявності фінансування.

Сергій Пунтус - міський голова: "Також будемо працювати над проектною документацією генерального плану нашого міста, тому що закінчується його дія. Щоб зробити проектну документацію генерального плану нашого міста, потрібно близько 900 - 950 тис. грн."

Найбільше зауважень від присутніх на зборах мешканців міста та депутатів міської ради стосувались саме порядку та чистоти вулиць Новгорода - Сіверського. Так, Борис Домоцький запропонував, щоб міською радою була розроблена стратегія розвитку нашого міста, а це: і боротьба з безробіттям, і виховання молоді, і розвиток смаків та культури в мешканців Новгорода - Сіверського. Звучали зауваження та пропозиції громадян щодо очищення вулиць, їх освітлення в вечірній час, вивезення сміття. Мешканка і депутат міської ради Олена Бурико звернула увагу присутніх на те, що не все залежить від влади, щось потрібно робити і самим громадянам, щоб жити в рідному місті було приємніше та зручніше. Ще два питання, які розглядали на зборах, стосувались протипожежного захисту та зміцнення закону та правопорядку на території міської ради. На зборах була присутня представник народного депутата, голови фракції "Реформи заради майбутнього" Ігоря Рибакова Тетяна Іванова.

Питання на зборах обговорювались дуже активно. Байдужих до долі рідного міста в залі не було. Але, нажаль, взяти участь у зборах з невідомих причин змогло не багато городян.

В'ячеслав Кауфман - голова Н.- Сіверської РДА: "Всім велике спасибі за вашу турботу. Одна проблема, що прийшло мало людей. Я бачу представників садочків, шкіл, адміністрації, працівників міськради, небагато пенсіонерів. А де ж інші?"

Насамкінець, закриваючи збори, голова міської ради подякував всім присутнім за пропозиції і зауваження. Більшість з них було прийнято до відома. Що ж до чистоти, вирішили - в вересні відзначать найчистішу, найкращу вулицю та будинок. Сергій Вікторович також висловив сподівання, що міські збори стануть традиційними, а наступного разу городян буде значно більше.

f t g m

счетчики