Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

В музеї-заповіднику "Слово о полку Ігоревім" відкрилась нова виставка

Автор Н.Скляренко

В музеї-заповіднику "Слово о полку Ігоревім" відкрилась виставка робіт вихованців гуртків бісероплетіння та ляльки-мотанки РБШ. До уваги відвідувачів музею представлені оригінальні, яскраві та творчі роботи дітей та їх керівників: Лариси Атрощенко та Олени Гордієнко.

Яскрава експозиція виробів з бісеру та ляльок-мотанок одразу ж привертає увагу глядачів. Неперевершені сувеніри-деревця з бісеру зачаровували як дорослих, так і дітей. В музеї-заповіднику виставка вихованців РБШ вже представлена вдруге і вкотре всі дивуються майстерності і таланту наших сіверських дітей. Своїх колег з з відкриттям виставки привітала директор РБШ Олена Чмир.

Олена Чмир - директор будинку школярів: "Ці дві жіночки з золотими руками дуже ретельно готувалися з дітьми до цієї виставки. І ви бачите, які гарненькі роботи вони сьогодні представили. Хочу сказати велике спасибі, побажати їм творчої наснаги, побажати всього самого найкращого, бо це наші перлини нашого будинку школярів"

Олена Петрівна подарувала квіти Ларисі Атрощенко та Олені Гордієнко, їх вихованцям за перемогу в конкурсах декоративно-прикладного мистецтва, вручила грамоти. У свою чергу керівники гуртків бісероплетіння та ляльки-мотанки дякували колегам за підтримку, своїм вихованцям - за творчу співпрацю.

Лариса Атрощенко - керівник гуртка бісероплетіння будинку школярів: "Не перший рік ми працюємо з бісеринкою. В перший рік у нас були малесенькі прикраси або браслетики, а зараз ми вже виконуємо більш складні роботи, такими роботами ми пишаємося. У нас Кабиш Ангеліна зайняла перше місце в минулому році."

Олена Гордієнко - керівник гуртка "Традиційна народна лялька" РБШ: "Дітям дуже подобається робити обереги своїми руками. Все, з чого робиться лялька, повинне примотуватись і ніколи не можна торкатися ні ножицями до цього предмета, ні голкою, щоб ляльці не зашкодити. Взагалі - це оберіг твоєї душі і душа повинна бути спокійною."

Лариса Леонідівна порадувала гуртківців і солодкими подарунками. За розвиток творчих здібностей дітей дякували керівникам гуртків і батьки.

Вікторія Миненко: "Нас це настільки зацікавило. Велике спасибі Ларисі Леонідівні за те, що вона навчила не лише дитину, але й маму та бабусю. І зараз кожну вільну хвилинку сідаємо і чимось цікавим займаємося."

Валентина Кузьменко: "Я дуже задоволена, що в нас є такий будинок школярів і таких майстринь, які займають наших онуків та дітей. Діти постійно зайняті ділом, бісероплетіння - це щось незвичайне."

Організатори виставки приймали поздоровлення від колег та небайдужих до краси і таланту людей. По завершенню урочистої частини всі бажаючі мали змогу помилуватися ляльками-мотанками, що є оберегами родини та будинку, а також відчути душевне тепло майстринь, що їх виготовили. Вкотре дивувалися з того, наскільки неперевершеними, оригінальними і талановитими є роботи вихованок гуртка бісероплетіння.

f t g m

счетчики