Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Новгород-Сіверські туристи повернулися зі змагань в Ічні з золотом

Автор О.Лельтко

З 17 по 19 лютого в м. Ічня проходив 5 етап кубку Чернігівської області з пішохідного туризму. У змаганнях брали участь діти старшої вікової групи. Команд-учасниць цього року було 13 з трьох областей України: по дві з Київської та Вінницької областей, інші з Чернігівської.

Євген Балабко - керівник туристичного гуртка РБШ: "Ці змагання - відкритий кубок Чернігівської області "Адреналін 2011-2012". Вони проводяться третій рік поспіль. Один рік посіла перше місце чернігівська команда, другий теж. В минулому році ми не мали змоги брати участь у всіх етапах, тому не стали в залік. Але в цьому році ми поставили за мету виступити в найбільшій кількості етапів, щоб пройти в залік."

У І етапі, що проходив у Прилуках н.-сіверська команда була четвертою. У Варві наші земляки вибороли бронзу. Третій тур був у Талалаївці, четвертий у Броварах. На цих етапах н.-сіверські туристи показали другий результат. В п'ятому турі - піднялися на найвищу сходинку турнірної таблиці. Перше золото отримали вже в перший день.

Аліна Колос – учасниця туристичних змагань: "Другий день була дистанція зв'язок. Я з тренером Євгеном Анатолійовичем зайняли друге місце, хлопчики Євген Дуда і Станіслав Школаберда - ІІІ місце. Було дуже складно, адже наші головні конкуренти були сильними. Ми сподівалися, що вони нас не наздоженуть, але вони наздогнали і перегнали. На третій день була командна дистанція і ми посіли І місце."

За результатами трьох днів змагань у н.-сіверських туристів перше місце. За перемогу вони отримали медалі та грамоти. За місяць - шостий етап кубку області. Він пройде в Ніжині. На сьогоднішній день за підсумками всіх попередніх етапів наші земляки знаходяться на другій сходинці турнірної таблиці. Їх випереджають спортсмени з Переяслава-Хмельницького.

f t g m

счетчики