Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Про роботу міського транспорту говорили на засіданні громадської ради

Автор Н.Скляренко

"Перспективи функціонування у місті Новгород-Сіверський пасажирського громадського транспорту" - такій темі присвятили засідання громадської ради, на яке запросили голову РДА В. Кауфмана, голову райради В. Душина, представника народного депутата України І. Рибакова А. Ладного. За круглим столом жваво обговорювали звернення новгород- сіверців щодо відновлення громадського транспорту.

 

Ще минулого року мешканці нашого міста звертались до представників громадської ради, аби вони посприяли відновленню руху автобусів по Новгороду-Сіверському.

Олександр Лисиця – голова громадської ради: «Членами громадської ради були зроблені опитувальні листи. Вони були роздані по підприємствах міста, де найбільше залучено до праці наших громадян, ми отримали певні результати.»

«За результатами інтернет-опитування, - зазначив Євген Бурико, - більшість місцевих жителів бажає, аби маршрут відновили за трьома напрямками: Площа - Льонозавод, Площа - Покровщина, Площа - Дачна.» Що ж до оплати, то сума коливається від однієї гривні до двох. З часом також визначилися: вранці з 7 до 8 години, ввечері з 17 до 18. Проте заступник міського голови Володимир Балаба. зауважив, що автобус у минулому році функціонував, проте був не рентабельним, тому його відмінили.

Голова райради Віктор Душин зазначив:

Віктор Душин – голова районної ради: «У зимовий час було б доречно зробити 2  рейси: вранці та ввечері (7:00 - 7:30 і 17:00 - 18:00). Щоб люди встигли на роботу і назад додому. Додаткові рейси можна б було пускати на великі свята.»

Між тим І. Гусак зауважила, що важливим фактором є функціонування автобусів за зазначеним маршрутом і без запізнень. Каменем спотикання для учасників засідання стала збитковість міських рейсів, коштів на покриття цих збитків немає. Як вирішують цю проблему в Києві розповів представник народного депутата Ігоря Рибакова,  Анатолій Ладний

Анатолій Ладний – представник народного депутата України Ігоря Рибакова: «На Московському мосту велись масштабні роботи. Залучались кошти бюджетні, були й спонсорські від власників базару, ряду підприємств. Тобто є різні методи залучення інвестицій.»

Шлях вирішення проблеми громадського транспорту запропонував голова РДА В. Кауфман.

В’ячеслав Кауфман – голова районної  державної адміністрації: «Доречно бути б поспілкуватись з пасажироперевізниками, визначитись з маршрутом й часом. Домовитись, аби вони перевозили людей по місту, та про оплату. Потім дивитись, який маршрут нам ще потрібен і зробити його.»

Загалом члени громадської ради вирішили співпрацювати з пасажироперевізниками і домовитись з перевізником АТП-17443 щодо впорядкування зупинок по місту.

f t g m

счетчики