Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

У День закоханих гімназисти влаштували благодійну акцію

Автор О.Лельогко

Надзвичайний сюрприз на великій перерві чекав сьогодні на учнів та вчителів Н.-Сіверської гімназії №1. На півгодини вони забули про уроки і поринули в світ музики. У День святого Валентина часточку душі та свою любов їм дарували дівчата, які навчаються в музичній школі. Самі ж гімназисти у День закоханих влаштували благодійну акцію.

День святого Валентина чекають і діти, і дорослі. Заздалегідь готують листівки, у яких пишуть про кохання і вірну дружбу.

Юля Попелишко - учениця Н.-Сіверської гімназії №1: «Сьогодні День св. Валентина і ми даруємо своїм подругам "валентинки".

Світлана Романьок: учениця Н.-Сіверської гімназії №1": Це свято означає, що можна дарувати «валентинку» не тільки тим, кого любиш, а й своїм друзям та батькам."

Щороку День закоханих велика гімназична родина Н.-Сіверської гімназії №1 відзначає по-особливому. В цьому році провели благодійну акцію.

Алла Шарай - учениця Н.-Сіверської гімназії №1: "Ця акція проводиться для того, щоб зібрати кошти на благодійність для гімназії. Діти робили подарунки своїм близьким, друзям і кошти, виручені з цього, підуть на потреби для нашої школи."

Юлія Іващенко - учениця Н.-Сіверської гімназії №1: "Ми робили такі маленькі презенти, але головне в цей день - увага, проявити свою любов і тепло."

Юлія Кравцова - учениця Н.-Сіверської гімназії №1: "День святого Валентина - це свято для всіх закоханих, для друзів. Якщо нікому подарувати, можете подарувати своїм друзям, ось ми зробили такі маленькі «валентинки», якими вітали зі святом.»

Хоча подарунки невеличкі, користі від них багато. Гарні слова та увага людину роблять щасливою. Сама ж ідея провести благодійну акцію в гімназії №1 спала на думку містеру Патрику, який викладає тут англійську мову.

містер Патрик - вчитель Н.-Сіверської гімназії №1: "Ці діти зі своїм вчителем хотіли провести благодійну акцію в цей день, тому я дав їм цю ідею."

Ще один сюрприз чекав гімназичну родину на великій перерві. У цей День святого Валентина подарувати часточку тепла та любові вирішили дівчата, які навчаються у музичній школі під керівництвом Надії Школьної. Півгодини учні та викладачі насолоджувались музичними творами, головна тема яких кохання.

f t g m

счетчики