Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Ігор Рибаков зробив подарунок Орлівському храму

Автор О.Філонова

Орлівська церква потроху відроджується. Перше богослужіння відбулось торік на Маковія, відтоді стараннями отця Сергія і практично його ж руками створений, та ще не завершений, іконостас, пічне опалення. Нині обігрівається ціла стіна церкви. Божим благословінням, стараннями батюшки  та небайдужих людей, храм набуває необхідного вигляду. Однак власноруч все не створиш, не вистачало купелі для хрещення, євхаристичного набору. Про це віруючі говорили на сходах села, які нещодавно пройшли в Орлівці. Відповідь не забарилась. Народний депутат України Ігор Рибаков подарував храму ці культові речі. Подарунок особисто привіз голова РДА В'ячеслав Кауфман.

В'ячеслав Кауфман – голова Новгород-Сіверської РДА: «Ви просили допомогти придбати купіль і євхаристичний набір. На цьому тижні нам передали і ми з задоволенням вам вручили.» «Храм з часом набуде потрібного вигляду, це лише початок шляху», - зазначив заступник голови  РДА з гуманітарних питань Павло Плотніков.

Павло Плотніков – заступник голови райдержадміністрації: «Храм з часом буде в тому вигляді, в якому він повинен бути, щоб радував людей і надавав можливість справляти всі обряди. Удачі вам, успіхів на тому шляху. А ми будемо вам з свого боку всіляко допомагати, тому що це наша спільна віра, наше спільне діло.»

Отець Сергій, прихожани помолилися за здоров'я Ігоря Рибакова.

Отець Сергій – настоятель Орлівського храму: «Ігор Рибаков нам допоміг, пожертвував купіль на церкву для хрещення і євхаристичний набір. Бережи, Господи, його за це.»

Уляна Снітко і Марія Груша особисто просили ці культові речі, такі необхідні церкві. Щиро радіють подарунку, а, найбільше, тому, що  православна віра на селі відроджується.

Уляна Снітко – прихожанка Орлівського храму: «Іду з дому - така важкість на душі, а коли з церкви приходжу - мені набагато легше. Спасибі Ігорю Рибакову, що допоміг нам.»

Кількість прихожан в храмі збільшується, тут вже і вінчалися, і хрестили дітей. Тепер разом з матушкою розучують церковні пісні.

f t g m

счетчики