Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Міські водогони не витримують морозів

Автор О.Лельотко

Взимку комунальники працюють в посиленому режимі. За останні дні комунальники виїжджали на 15 викликів. В будинках, які не опалюються, перемерзають труби. Через зсув ґрунту тріснула навпіл чавунна труба поблизу музичної школи. Декілька годин мешканці будинків на вул. Леніна, частково Базилевича та Козацькій були без води. Окрім цієї аварії в одному з будинків, що також по вул. Леніна, розірвало трубу та водомір. Це сталося, коли жителі намагалися розморозити воду в трубах.

За словами голови ТОВ "Комунальник" Олександра Федька вони самі намагалися відігріти трубу. Результат був не той, на який очікували. Розірвано трубу та водомір. Водопостачання відтепер можливо не буде в цьому будинку до весни. Проте це не єдина аварія, яка сталася цього дня на центральній вулиці міста. Близько одинадцятої години через зсув ґрунту тріснула навпіл чавунна труба діаметром 65 мм в одному з будинків біля музичної школи. На декілька годин припинилося водопостачання в будинках по вул. Леніна, частково Базилевича і Козацькій. Працівники ТОВ "Комунальник" намагалися ліквідувати аварію та поновити водопостачання до кінця дня. Переважна більшість аварій, зазначають комунальники, через зсув ґрунту, застарілі водомережі, яких більше 30%. Вони потребують ремонту.

Олександр Федько, голова ТОВ "Комунальник": "В тому році за рахунок оренди міськрада купила три насоси, замінили застаріле обладнання, замінено 700 м труб водопроводу на лінії по вул. Колгоспна".

За словами Олександра Івановича в цьому році планують зробити ремонт проблемних ділянок, придбати обладнання.

Олександр Федько, голова ТОВ "Комунальник": "Планується придбання обладнання за рахунок орендної плати. Застарілі мережі та обладнання - все потребує ремонту. Обладнання імпортне, дороге, заміна потребує багато грошей."

Також в планах підприємства - впровадження енергозберігаючих технологій в системі водопостачання.

f t g m

счетчики