Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

В Буді-Вороб’ївській відкрився дитсадок

Автор Т.Лось

Маленькі будо-вороб'ївці відтепер зможуть отримувати обов'язкову дошкільну освіту. В їх селі урочисто відкрили дитячий садочок. З подарунками та найкращими побажаннями до них у гості на свято завітало керівництво району.

Для 12 маленьких будо-вороб’ївців подія районного масштабу стала надзвичайно святковою. Адже в їх віддаленому селі відкрили дитячий садочок. Хай невеликий, але справжній: простора, затишна кімната, новенькі ліжечка, столики та ціла купа різнокольорових цікавих іграшок. До цього часу малюки відвідували групу короткотривалого перебування при Будо-Вороб'ївській ЗОШ. До обіду в них були заняття, потім батьки забирали дітей додому. Справжнього дитячого садочка, де б діти і навчались, і відпочивали, і харчувались, в селі не було більше 15 років.

Олена Голован - вихователь: "Зараз впроваджується програма про обов'язкове дошкільне виховання. Це добре, тому що діти будуть готуватися до школи і навчатися в дитячому садочку."

На свято завітали представники районної влади. Теплими словами батьків та дітей з відкриттям садочка привітав голова РДА В'ячеслав Кауфман.

В'ячеслав Кауфман - голова РДА: " Був час, коли закривали дитячі садки, а зараз ми будемо їх відкривати. Я б хотів, щоб цей садок наповнився дітьми. Добра вам, благополуччя та всього самого найкращого."

Голова районної ради Віктор Душин побажав, щоб у цей садочок кожного року приходило ще більше дітей, адже діти - це майбутнє.

Віктор Душин - голова районної ради: "В цьому році відкриваємо садок на базі Будо-Воробївської ЗОШ. Ці діти - майбутнє нашої держави."

Гості приїхали не з порожніми руками. Малюкам, щоб їм було веселіше і цікавіше навчатися, привезли в подарунок телевізор та відеомагнітофон. Терпіння, уваги - вихователям та батькам, дітям – здоров’я, щастя, успіхів у навчанні побажав заступник голови РДА з гуманітарних питань Павло Плотніков. На святі була присутня представник народного депутата України Ігоря Рибакова Тетяна Іванова, яка теж привезла маленьким будо-вороб'ївцям подарунок - музичний центр і щирі привітання.

Тетяна Іванова - представник народного депутата України Ігоря Рибакова: "Хотілося б побажати вам здоров'я, терпіння, подякувати вам за те, що в такий скрутний час ви виконуєте свою нелегку роботу і за те, що ви вкладаєте свою любов, своє тепло в цих дітей. Наша фракція називається "Реформи заради майбутнього", тому нам дуже близьке те, що тут сьогодні відбувається."

Ремонт садочка був проведений за державні кошти, але робили його всім миром. Допомагали і батьки, і вчителі, і районна влада. Батьки подякували за садочок. Слова вдячності пролунали і від голови сільради всім, хто брав активну участь у відкритті. Він побажав, щоб виросло достойне покоління громадян України. Урочисто було перерізана червона стрічка. А малюки, які з нетерпінням чекали коли ж їм дозволять роздивитись нові іграшки, першими увійшли до свого нового садочка. Відтепер тут вони - господарі.

f t g m

счетчики