Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Сніг і вітер додали роботи енергетикам

Автор О.Лельотко

Цими вихідними Н.-Сіверського району електромереж довелося працювати в посиленому режимі. Дзвонити до диспетчерської служби почали з п'ятниці, адже був сильний вітер. Цього дня у семи мешканців Орлівки близько тринадцятої години погасло світло. Порив вітру пошкодив електромережу. За 2 години електропостачання відновили. Зранку з цієї причини не було світла в Смяцькій школі. Наступного дня диспетчери зареєстрували 4 аварії в електромережі. В Об'єднаному вітер обірвав провід. Це призвело до збоїв в електропостачанні. Не було світла в суботу також в Шептаках, Блистові та Печенюгах. Через сильний порив вітру автоматично вимикались лінії на комплектних трансформаторних підстанціях. У неділю ремівці протягом двох годин відновлювали електропостачання в Красному Хуторі. Причина та ж.

 

Борис Бунак - головний інженер Н.-Сіверського РЕМу: «Ситуація з погодою в Н- Сіверському районі і в країні в цілому погіршилась. Багато випало снігу, який приносить багато шкоди: під тиском снігу впало дерево на дах будівлі в дитячому таборі с. Бирине, куди довелось їхати через Сумську область.»

Окрім того, що під час негоди кількість пошкоджень збільшилась, дістатись до місця аварії часто буває нелегко.

Борис Бунак - головний інженер Н.-Сіверського РЕМу: «Основна проблема під час ліквідації аварії полягає в тому, що дороги засніжені. В місті більш-менш почищені, а в села добратися практично неможливо, оскільки сніг не чистять. І це призводить до значних затрат пального.»

Вже декілька днів йде сніг. На дахах будинків його накопичилось чимало. Працівники Н-Сіверського району електромереж просять жителів району дотримуватись правил безпеки під час його прибирання.

Борис Бунак - головний інженер Н.-Сіверського РЕМу: «Збільшується кількість снігу на дахах будинків, що може призвести до пошкодження електродротів. В разі необхідності бригада РЕМу може виїхати на місце і відключити лінію, щоб запобігти пошкодженням.»

f t g m

счетчики