Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Олімпійські лелеченята

Автор О.Лельотко

Команда з Лосківської школи перемогла в районному етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу "Олімпійське лелеченя". Змагання пройшли між учнями 5 - 6 класів 11 навчальних закладів району.

2012 - проголошено в Україні роком спорту та здорового способу життя. Серед низки заходів, запланованих Кабінетом Міністрів України протягом 12 місяців - Всеукраїнський спортивно-масовий захід "Олімпійське лелеченя". Цього понеділка в Н.-Сіверський ДЮСШ пройшов районний етап змагань. В них брали участь команди з 11 навчальних закладів району. З міста - учні з Н.-Сіверської гімназії №1 та Державної гімназії ім. Ушинського, 9 інших команд були з сіл: Бирине, Орлівка, Блистова, Смяч, Лісконоги, Печенюги, Попівка та Дігтярівка. Кожну школу представляли 4 дівчинки і 4 хлопців, учні 5-х та 6-х класів. Учасники до дня змагань готували емблеми та плакати, які також оцінювало журі. Інші конкурси були спортивні. В них брали участь всі члени команд. В комбінованій естафеті перевагу віддавали тим, хто швидше завершить дистанцію, звертали увагу і на помилки. Учасникам потрібно було не тільки бігати та стрибати, а й вправно володіти тенісною ракеткою, м'ячем, скакалкою. Переможця визначали не так, як зазвичай, а за найменшою сумою балів. За підсумками всіх конкурсів команда з Лоски набрала 15 очок. Цей результат і виявився найменшим. По 18 балів отримали на рахунки команди з Н.-Сіверської гімназії №1 та Державної гімназії ім. Ушинського. Вони посіли ІІ місце. Із сумою 20 очок ІІІ сходинку турнірної таблиці посіли спортсмени з Биринської школи, у інших учасників 4 результат. Жодна команда не залишилась без подарунка. Хлопці та дівчата отримали м'ячі та дипломи обласного осередку національного олімпійського комітету. Найкращі спортсмени братимуть участь у обласному етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу "Олімпійське лелеченя". Змагання пройдуть навесні.

f t g m

счетчики