Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Нові сторінки історії Новгород-Сіверщини відкрили учасники краєзнавчих читань

Автор Т.Лось

В районному методичному кабінеті відбулися 8-мі краєзнавчі читання. На початку заходу учасників читань учнів і вчителів шкіл району вітали представники народного депутата України Ігоря Рибакова та заступник голови РДА з гуманітарних питань Павло Плотніков.

У райметодкабінеті пройшли восьмі краєзнавчі читання. З усіх шкіл району на читання зібрались учні зі своїми дослідницькими роботами з трьох напрямків: історичного, етнографічного і літературного. Майбутніх науковців та їх вчителів прийшли привітати представники народного депутата України Ігоря Рибакова парламентської фракції "Реформи заради майбутнього" та заступник голови РДА з гуманітарних питань Павло Плотніков. Керівник служби голови парламентської фракції "Реформи заради майбутнього" народного депутата України Ігоря Рибакова Тетяна Іванова привітала присутніх.

Тетяна Іванова - керівник служби голови парламентської фракції "Реформи заради майбутнього" народного депутата України Ігоря Рибакова: "Хотілось би вам передати ту частинку любові, які Ігор Олександрович завжди передає всім людям. І хотілось побажати вам від його імені добра, здоров'я, благополуччя. Щоб тепло цих різдвяних і хрещенських свят зігріло душу кожного"

Уповноважений представник Ігоря Рибакова Анатолій Ладний зауважив, що йому подобається Новгород-Сіверський край і що справа, яку роблять юні дослідники, дуже важлива для збереження пам'яті для нащадків славетного минулого древньої князівської землі.

Анатолій Ладний - уповноважений представник народного депутата України Ігоря Рибакова: "Наша фракція має назву "Реформи заради майбутнього", а майбутнє - це ви, ті, кому ми, старше покоління, в свій час передамо правління. Був час, коли Чернігівська земля: і Чернігів, і Новгород-Сіверський, займали важливі позиції в історії Київської Русі. Було місто Київ, Переяслав-Хмельницький, був Чернігів, була славетна земля, на якій ви зараз живите. І ви повинні знати цю історію, любити цю історію, і нести її іншим."

Представники народного депутата всім учасникам читань подарували книжки з творами української та світової класики. Від імені голови РДА школярів вітав заступник голови з гуманітарних питань Павло Плотніков. Він зазначив, що завдяки роботам юних краєзнавців про Н.-Сіверщину, її історію дізнається все більше людей.

Павло Плотніков -  заступник голови РДА з гуманітарних питань: "Те, що ви робите, стає підмурком, на якому вибудовується славетна історія нашого міста."

Начальник районного відділу освіти Ірина Зюзько побажала учням нових досягнень. Адже їх роботи просідають перші місця на різного рівня конкурсах та олімпіадах. Вона відзначила, що це дуже добре, що краєзнавчі читання стають традицією, адже кожний рік приносить нові здобутки, діти разом з вчителями при підготовці робіт відкривають якісь нові сторінки історії нашого краю. Привітали присутніх невеличким концертом вихованці будинку школярів. На читаннях юні дослідники і краєзнавці розкрили багато тем з історії Н.-Сіверщини. Звучали роботи і про князівський похід на половців, і про партизанський загін, що діяв і лісах Н.-Сіверщини у роки Великої Вітчизняної, і про славетні подвиги дідів-прадідів, про вишиванки, створені в селах району, і про рукодільниць та багато інших. Це нові сторінки в книгу історії Н.-Сіверського краю.

f t g m

счетчики