Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Службу МНС в Н-Сіверському очікує реорганізація

Автор Т.Лось

Вже в 2011 році службу МНС в Н-Сіверському очікує реорганізація. Тут планують створити аварійно-рятувальний загін. З реорганізацією очікується розширення кола обов'язків рятувальників та переоснащення.

Зі здобуттям Україною незалежності виникла потреба законодавчо оформити статус пожежної охорони. Таким кроком стало ухвалення ЗУ "Про пожежну безпеку", який було введено в дію 29 січня 1994 року. Саме ця дата і стала Днем працівників пожежної охорони.

У подальших роках реформування тривало. Пожежний гарнізон злився з МНС. Змінились не лише обов'язки рятувальників, але й дата професійного свята. Але 29 січня вшановують ветеранів та пенсіонерів пожежної охорони.

 

Юрій Муцький вже 10 років, як на пенсії. З 1983 розпочинав свою професійну кар'єру інспектором пожежної охорони. Згодом Юрій Степанович обіймав посади заступника начальника та начальника пожежної охорони. Розповідає, що коли починав працювати, більшості його колег було по 50 - 60 років.Та працювати тоді було легше, через те, що майже у кожному селі була своя пожежна машина. Зараз, доки приїде пожежна у віддалене село, може бути вже запізно.

Сучасні рятувальники повинні не лише гасити пожежі, обов'язків у них стало більше. З'явилось і нове оснащення. Але найголовнішим завданням так і залишилось - рятувати інших, навіть ризикуючи власним життям.

f t g m

счетчики