Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Бюджет району на 2012 рік прийнято на сесії райради

Автор Н.Скляренко

Сьогодні пройшла 10 сесія районної ради шостого скликання, на яку було запрошено голову РДА В'ячеслава Кауфмана та його заступників, обласних депутатів, сільських голів, керівників підприємств району. Одним з основних питань, яке жваво обговорювали депутати, було прийняття районного бюджету на 2012 рік.

На розгляд 10-тої сесії районної ради виносилось вісім питань. Депутати затвердили декілька програм, зокрема, про внесення змін до районного бюджету 2011 року та районну програму зайнятості населення на 2012-14 роки. Заступник начальника управління соціального захисту населення Валентина Осадча, зазначила, що ринок праці цьогоріч буде збільшуватись повільно, а саме на 3-5%. Планується створення 300 робочих місць за рахунок суб'єктів підприємницької діяльності. Депутати також затвердили технічну документацію щодо надання земельної ділянки в оренду підприємству АТ ММК "Сіверський". Розглядалася і програма діяльності районної організації ветеранів Великої Вітчизняної війни на 2012-2014 роки. Було затверджено програми про відзначення свят і забезпечення діяльності трудового архіву. Найбільш жваво та емоційно приймали депутати районний бюджет на 2012 рік.

Олена Бикова - начальник фінансового управління РДА: "Загальний розмір доходів районного бюджету, визначений на 2012 рік,  92млн. 2тис. грн. Це збільшило розмір доходів на цей рік на 14,5 %. Загальний обсяг видатків становить 48 млн. 877,3 тис. грн., що на 15% більше, ніж у попередньому році. Причому заробітна плата зростає на 23,1%. Це говорить про те, що бюджет в 2012 році буде більш напруженим, ніж у попередньому році."

Олена Бикова повідомила, що мінімальна заробітна плата зростатиме, з 1 січня вона становить 1073грн., з 1 квітня - 1094грн., з 1 грудня - 1134 грн. Олена Миколаївна зауважила, що всі бюджети є дотаційними. Сума дотацій вирівнювання бюджетам сіл та міста становить 2 млн. 982,6 тис. грн. Депутат Борис Домоцький запропонував відхилити проект бюджету на 2012 рік, проте більшість депутатів не розділила цієї думки, після тривалого обговорення бюджет району на 2012 рік було прийнято. Наприкінці роботи сесії райради перед депутатами виступила керівник служби голови парламентської фракції народного депутата України Ігоря Рибакова "Реформи заради майбутнього" Тетяна Іванова. Вона розповіла про роботу депутатської фракції.

Тетяна Іванова - керівник служби голови парламентської фракції України народного депутата Ігоря Рибакова "Реформи заради майбутнього": "Сьогодні завдяки Ігорю Олександровичу об'єкти, які є проблемними в вашому районі, були внесені до державного бюджету і будуть профінансовані в 2012 році. У нас є спеціальна група, яка вивчає проблемні питання по районах. Рибаков зарекомендував себе в 11 районах як людина, яка не говорить, а робить, і тільки потім з’являється."

Також про внесок народного депутата України Ігоря Рибакова  в соціально-економічний розвиток Н.-Сіверського району в 2012 році розповів голова РДА В'ячеслав Кауфман.

В'ячислав Кауфман - голова РДА: "Я був у Києві, зустрічався з Ігорем Олександровичем, пройшов лише тиждень, отримали цифри державного бюджету і на Н.-Сіверський район окремим рядком вписано 14 млн. грн. Я лише хочу додати, що з 28 млн. 258 тис. грн.  - 14 млн. грн. в Н.-Сіверський район."

f t g m

счетчики