Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Енергетики відзначили свято

Автор Н.Скляренко

Зимова негода додає клопоту працівникам Н.-Сіверського РЕМу. Щодня їм доводиться виїжджати на аварії і швидко усувати пориви, бо людей без електропостачання надовго не залишиш. 22 грудня всі, хто має відношення до електрики, відзначили своє професійне свято.

Невелика віхола чи злива - і ремівці виїжджають на аварії. Чи вихідні, чи інший час - бригади працюють у посиленому режимі.

Володимир Колошко - майстер Грем'яцької дільниці електромереж: «Ми обслуговуємо приблизно 102 підстанції, це за розміром колишній грем'яцький район. Остання аварія була 21 грудня в Лісконогах, вітер зламав дерево, воно впало на проводи. Нам передав диспетчер, ми приїхали і усунули несправність."

Свій професіоналізм енергетики демонструють не лише під час аварій, а й на конкурсах. Їх майстерність відома на рівні області. Цього літа бригада ремівців з Грем'яча брала участь у конкурсі професійної майстерності бригад електромереж.

Володимир Колошко - майстер Грем'яцької дільниці електромереж: "Було всього сім команд, з південної зони - три команди, з північної зони - наша зона, господарі, всього сім команд. Ми зайняли друге місце. На конкурсах були такі завдання, які ми виконували повсякденно, не складні."

22 грудня з нагоди професійного свята в Новгород-Сіверському РЕМі відбулись урочистості. Начальник організації Віктор Дятченко в своїй доповіді акцентував увагу як на здобутках, так і на труднощах, які доводиться долати за час роботи.  Працівники вітали один одного, бажали удачі. Почесними грамотами РДА, райради, міськради, ПАТ "Чернігівобленерго" та Н.-Сіверського РЕМу було нагороджено сумлінних працівників, оголошено подяки. З найкращими побажаннями до РЕМівців звернувся заступник голови РДА Олександр Могильний. Зі святом вітав колектив Новгород-Сіверського РЕМу, дякував за співпрацю і міський голова Сергій Пунтус. Символічно, що енергетики відзначають своє свято в найкоротший день у році, аби ми, споживачі, відчули потребу в світлі і дякували цим людям за справу, що роблять щодня.

 

f t g m

счетчики