Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Експериментальна сушарка запрацювала на Н.-Сіверському елеваторі

Автор Н.Даценко

Із запланованого на 2011 рік на Н.-Сіверському елеваторі виконане не все. Проте, збудована зерносушарка,  потужність якої 50 тон пшениці на годину, кукурудзи дещо менше - 35 тон, збільшився і колектив. Також є сподівання, що в наступному році проекти будуть реалізовані в повному обсязі.

Ще не встигли побудувати сховище, ті склади, що є, не можуть вмістити зібране в повному обсязі. Але серед виконаних робіт введення в експлуатацію зерносушарки, її потужність 50 тон пшениці на годину, кукурудзи менше - 35 тон.

 

Євген Сайко - директор Новгород-Сіверського елеватора: "Ця сушарка може працювати з більшою потужністю, якщо будуть використовуватися охолоджувачі. На даний момент поки що їх немає, вони передбачаються другою чергою будівництва. В цьому році ми встигли поставити саму зерносушарку, також поставили норійну вишку на дві норії і систему обробки зерна на базі сепаратора БСХ-100."

Зараз підприємство може прийняти зерно, висушити і направити в складські приміщення. А якщо їх, як вже зазначалося, поки що недостатньо, є плани застосовувати нові розробки. Зберігати попередньо висушене зерно під відкритим небом у величезних пакетах по 200 тон. Така собі здоровенна вакуумна упаковка. Тож головне завдання елеватора - сушити зерно.

f t g m

счетчики