Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

В хуторі Зелений Гай вандали пошкодили пам'ятник жертвам фашизму

Автор О.Філонова

В хуторі Зелений Гай вандали пошкодили пам'ятник жертвам фашизму. З нього частково познімали метал. Тепер міліція проводить розшукові заходи, щоб знайти та покарати злочинців.

Олена Філонова - журналіст: "10 березня 1943 року на цьому місті було спалено фашистами 168 жителів хутору Зелений Гай. Згодом тут встановили пам'ятник і зовсім недавно рука вандалів піднялася на нього - познімали метал. Поживилися злодії на копійки, а втратили людське обличчя."

Метал на пам'ятнику тоненький, під ним заповнення, схоже на бетон, тож розживитися злодіям не вдалося. Обідрали десь до половини і покинули . А може хтось налякав. Місцевість безлюдна, довкола зарості та розвалені хатини. Трагедія, що тут сталася в 1943 році, ніби наклала відбиток на це місце. Але люди про безвинних жертв фашизму пам'ятають. Тетяна Турок з Шостки завітала до родичів в Блистову. Разом сіли в машину й приїхали на це місце, бо чутка про вандалізм приголомшила.

Тетяна Турок - жителька м. Шостка: "Просто почули про те, що сталося. Це вандалізм і почуття просто переповняють. Як ви думаєте, що штовхає людину на такі вчинки? З горя люди на таке не підуть, це вандали."

Тепер міліція проводить розшукові заходи. Злочинцями могли бути як місцеві жителі, так і приїжджі. Та якби там не було, і міліція, і громадськість будуть вдячні за будь-яку допомогу в затриманні вандалів, які розтоптали пам'ять краян, в тому числі жінок і малих дітей, що загинули в вогні від рук фашистських карателів.

f t g m

счетчики