Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

В районі побували представники народного депутата України Ігоря Рибакова

Автор О.Філонова

Сьогодні в районі побували голова робочої групи депутатської групи "Реформи заради майбутнього" Ірина Шандровська та помічник народного депутата України Ігоря Рибакова Микола Більченко. Від імені Ігоря Олександровича вони вручили подарунки дітям-сиротам, багатодітній та прийомній сім'ям до Дня Святого Миколая.

До Дня Святого Миколая на дива, приємні несподіванки,подарунки очікують усі, особливо малеча. Представники народного депутата України Ігоря Рибакова напередодні свята побували в Новгород-Сіверському районі та привезли подарунки від народного обранця. Спочатку завітали до родини В’язовиків в Фростовичі. Це подружжя виховує шістьох гарних діточок, для них чудовий подарунок -  телевізор. Далі відвідали прийомну сім’ю в Новгороді-Сіверському та поспілкувалися з господарем Леонідом Костюком

Ірина Шандровська – голова робочої групи депутатської групи «Реформи заради майбутнього»: «Від Ігоря Рибакова, народного депутата України, голови депутатської фракції «Реформи заради майбутнього» хочемо привітати вас і вашого сина з Днем Святого Миколая, побажати миру, доброти і всього самого найкращого. Сказати вам велике спасибі, що ви виховуєте дітей - це майбутнє нашої держави».

Леонід Костюк: «Ми дуже вдячні народному депутату Ігорю Рибакову, дуже вдячні за подарунок і підтримку».

Сергійко навчається в шостому класі Новгород-Сіверської школи №2 і подарунком дуже задоволений.

Хлібом-сіллю зустрічали шанованих гостей і вихованці Краснохутірської школи інтернату, їм і пісню заспівали, і про життя-буття розповіли. Гості познайомилися з історією школи, побували в класних та ігрових кімнатах, спальнях. Сподобалась чистота та затишок. В актовому залі, де зібралися вихованці школи, урочисто вручили музичний центр та роздали солодощі. Голова районної ради Володимир Душин вручив сертифікат на комп’ютер. В свою чергу господарі передали народному депутату Ігорю Рибакову слова вдячності та картину в подарунок.

Анатолій Пушкар – директор Краснохутірської школи-інтернату: «Велике спасибі Ігорю Олександровичу Рибакову за те, що зумів організувати поїздку до наших дітей його представників, за вручення подарунків. У нас рідко бувають такі гості. Діти залишились задоволені, діти хотіли поспілкуватись з представниками народного обранця, для них це було свято».

f t g m

счетчики