Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Програма "Власний дім" в дії

Автор Т.Лось

2 житлових будинки, газифікація 93 житлових будинків, а також 22 одиниці сільськогосподарської техніки змогли придбати мешканці сіл району за пільговими кредитами.

Програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі "Власний дім", яка діяла в районі останні 5 років, надала можливість сільським мешканцям району укласти 115 договорів пільгового кредитування на суму 1 мільйон 649 тисяч гривень.

Ірина Пузирей - начальник управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації: "Кредити надаються: на будівництво житла, сума до 100 тисяч гривень, з терміном погашення до 20 років, на добудову та придбання житла на 50 тисяч гривень також з терміном погашення до 20 років, на будівництво інженерних мереж, переобладнання будинків електричними котлами до 15 тисяч гривень з терміном погашення до 5 років, на придбання обладнання с\г техніки і худоби до 50 тисяч гривень з терміном погашення до 10 років. Кредити надаються фондом під 3% річних, крім того є пільги молодим, неповним сім'ям, а також багатодітним."

Реалізацію програми забезпечує Чернігівський фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі, та органи місцевого самоврядування, які здійснюють відбір бажаючих отримати пільговий кредит. Розпорядженням голови облдержадміністрації з цього року затверджена нова редакція правил надання цих кредитів, в яку внесені деякі зміни.

Ірина Пузирей - начальник управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації: "Розпочинається кредитування будівництва в сільській місцевості, облаштування внутрішніх трубопроводів, та систем водовідведення, а також переобладнання будинків електричними та твердопаливними котлами."

Цьогоріч пільговим кредитуванням не змогли скористатись всі бажаючі через брак коштів. Програма "Власний дім" розрахована на 2007-2011 роки завершена,але за період впровадження її набула значної підтримки з боку райдержадміністрації і органів місцевого самоврядування. Тому на сьогоднішній день розробляється проект районної програми на 2012-2015 роки.

f t g m

счетчики