Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Поетичну збірку презентовано в Кудлаївці

Автор О.Філонова

Сьогодні в Кудлаївці презентував свою нову збірку поезій Микола Чмихун. "Струни серця" - друга, після "Осінніх акордів", збірка віршів вчителя, породжених його світлою душею й чуйним серцем. Це гарний подарунок і до Дня народження автора, і усім нам, поціновувачам віршованого рядка.

 

Того, що накопичилось в душі, автору вистачить ще на десяток збірок. Тільки на столі лежить п'ять не виданих, але вже готових до друку. Коштів не вистачає, на жаль, в тому числі наш з вами, читачів, бо ж які вірші в новій збірці! "Струни серця" бринять і радістю спілкування з навколишнім світом, і тугою за чимось невимовним, бризкають іскрами мрій, діляться маленькими відкриттями. Збірочка - гарний сюрприз і для самого Миколи Єгоровича, бо її видання - подарунок сина до Дня народження, яке ось-ось святкуватиме автор, і для земляків кудлаївців, і для тих, хто любить поезію.

Микола Чмихун - поет: "Їдеш в поїзді, їдеш в автобусі, чекаєш на станції - десь щось побачив, якісь слова запам'ятав, а добре не запам'ятав - записав. Ще щось добавив - так виходить вірш."

В світлиці Кудлаївського клубу в тісному колі людей, яким до душі поетичні образи Миколи Чмихуна, проходить презентація збірки. Ці люди рідні не по крові, їх ріднить відчуття поетичного слова, яке доходить до найвіддаленішого куточка душі. Такі прості, такі проникливі - вірші Миколи Чмихуна. Поет дякував усім поціновувачам його поезії, дружині, яка і надихає, і підримує,  редактору газети "Сіверський край" Галині Халіман за допомогу.

Галина Халіман - головний редактор газети "Сіверський край": "Кожне наше село в нашій Україні народжує колись людину, яка її прославить, у когось за Русі, у когось в Середньовіччі, у двадцятому сторіччі. Кудлаївка свого дочекалась."

Від імені односельців подякували за творчу працю Миколі Чмихуну сільський голова Катерина Поступайло.

Катерина Поступайло - Кудлаївський сільський голова: "Ви наша городість, нам дуже приємно, що ви пишите так з душею про наших людей, про наші поля, про наші ліси, про нашу природу, і як сказала Галина Петрівна, що ви вже ввійшли в історію села, це дійсно, ви - наша історія. Хай вам Бог дає здоров'я на довгі роки, хай ще ваша творчість процвітає і радує нас, щоб вийшли ваші збірки, які ви намітили."

Нехай же в житті Миколи Чмихуна, його земляків, усіх нас буде побільше таких гарних сюрпризів і зустрічей з творчими людьми.

f t g m

счетчики