Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Проект Програми розвитку району ухвалено

Автор О.Лельотко

Підвищення життєвого рівня населення, збільшення інвестицій, розвиток агропромислового розвитку, розбудова інфраструктури району, зміцнення матеріально-технічної бази закладів соціальної сфери - все це передбачено в Програмі економічного і соціального розвитку району на 2012 рік. Проект основного документу району ухвалили вчора на розширеному засіданні колегії Н.-Сіверської райдержадміністрації, говорили про стан дотримання законодавства з питань державної служби, протидію корупції в органах державної влади району.

Близько місяця тому на попередньому засіданні колегії РДА підсумовували роботу підприємств та сільських господарств району за 9 місяців. Аналізували всі позитивні зрушення та негативні моменти в цих галузях, а також у інших сферах життєдіяльності людини. Всі недоліки, які можливо  усунути, покращити показники там, де це реально, - ці пункти серед основних складових, що входять у Програму економічного і соціального розвитку району на 2012 рік. Начальник управління економіки та розвитку інфраструктури району Ірина Пузирей зупинилася на перспективах та прогнозованих показниках у промисловій сфері.

Ірина Пузирей - начальник управління економіки та розвитку інфраструктури району: "У промисловості аналіз наданих матеріалів свідчить, що у 2012 році район може досягти не менше 1,5% приросту, вважаючи, що всі галузі працюватимуть з позитивною динамікою. Це виробництво харчових продуктів + 1,4%, легка промисловість +0,6% та добувна +4,3%. Більша частина обсягів промислового виробництва, як і раніше, припадатиме на виробництво харчових продуктів. Ставиться завдання наростити обсяги ПрАТ "Н.-Сіверський сирзавод" +1%, також ММК "Сіверський" +6,8%."

Згідно з програмою розвитку, серед головних завдань АПК - формування конкурентоспроможного аграрного сектору та підвищення соціальних стандартів життєдіяльності сільського населення. Щодо сільського господарства, то всі прогнозовані показники досяжні,  зазначив головний спеціаліст з виробництва та маркетингу рослинницької продукції Володимир Радченко. В 2012 році планують більше зібрати зерна, картоплі, льону-довгунця та рапсу. У тваринницькій галузі передбачають ріст надоїв завдяки збільшенню для худоби кількості кормів та завозу нетелів до Чайкина. Є й проблемні питання: відсоток орендної плати та низька заробітна плата в сільгосппідприємствах. За словами Володимира Михайловича, і те, і інше в наступному році, згідно з Програмою розвитку, планують підвищити. Також проект "Програми економічного і соціального розвитку району на 2012 рік" передбачає подальше посилення інвестиційної складової. Будівництво зерносушильного комплексу ТОВ "Новгород-Сіверський елеватор", введення в експлуатацію понад 1000 кв.м. житла. Капітальних вкладів потребує інфраструктура району. За словами Ірини Пузирей, на наступний рік запланована модернізація та реконструкція приміщення систем опалення, капітальні та поточні ремонти будинків, доріг місцевого та державного значення. Також передбачено програмою реконструкцію та розширення водопровідно-каналізаційних мереж. Одним з головних завдань на наступний рік залишається недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати, а також безробіття, за рахунок створення впродовж року 400 робочих місць. У сферах освіти та охорони здоров'я значну увагу приділятимуть зміцненню матеріально-технічної бази та покращення якості надання освітянських та медичних послуг. Всі показники нової Програми реальні, зазначив голова Новгород-Сіверської РДА В'ячеслав Кауфман.

В'ячеслав Кауфман - голова райдержадміністрації: "Програма пройшла експертизу облдержадміністрації. Вона готувалася, виходячи з можливостей господарського комплексу району, з урахуванням особливостей розвитку Чернігівського регіону, і спрямована на підтримку стабілізаційних процесів вирішення соціальних проблем. Закликаю всіх до плідної співпраці."

Після обговорення проект Програми економічного і соціального розвитку району на 2012 рік схвалили та внесли на розгляд сесії районної ради. Друге питання, яке розглянули на засіданні колегії, стосувалось стану дотримання законодавства з питань державної служби та протидії корупції в органах держаної влади району. Роботу управлінь, відділів, структурних підрозділів РДА з виконання вимог Закону України "Про державну службу", антикорупційного законодавства, інших нормативно - правових актів стосовно кадрової роботи, визнали задовільною. Зазначалось, що у 2010-2011 роках жодного держслужбовця не було притягнуто до відповідальності за корупцію. Третє питання, яке виносилось на порядок денний, - "Про стан усунення недоліків за результатами ревізії бюджетів району та заходи щодо зміцнення фінансово-бюджетної дисципліни." Його вирішили розглянути протокольно.

f t g m

счетчики