Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Делегація КНР на Новгород-Сіверщині

Автор Т.Лось

19 листопада на Н.-Сіверщині побував Надзвичайний і Повноважний Посол КНР в Україні Чжан Сіюнь. Він ознайомився з історичними пам'ятками нашого краю та промисловими об'єктами регіону.

Надзвичайний та Повноважний посол Китайської Народної Республіки Джан Сіюнь приїжджав до Новгорода-Сіверського на запрошення голови Чернігівської облдержадміністрації Володимира Хоменка. За українською традицією шанованого гостя зустріли з хлібом та сіллю. Зустріч за круглим столом пана посла з керівництвом району та представниками облдержадміністрації відбулася в приміщенні готелю "Слов’янський". Голова Новгород-Сіверської РДА В'ячеслав Кауфман ознайомив гостя з історією сіверського краю та промисловістю. Пан посол відзначив, що зважаючи на сказане, Новгород-Сіверщина має великий потенціал для співробітництва китайських та українських бізнесменів. Представники обох сторін обмінялися подарунками на знак подальшої плідної співпраці. Також Надзвичайний Посол побував на крейдяному кар’єрі ПрАТ "Завод будівельних матеріалів", цікавився якістю та об'ємами покладів крейди на Н.-Сіверщині. Відвідав посол і історичну пам'ятку Н.-Сіверського Спасо-Преображенський монастир, музей "Слово о полку Ігоровім".

Чжан Сіюнь -  Надзвичайний і Повноважний Посол КНР в Україні : "Враження дуже гарні, розповідали про промисловість, і не лише про будматеріали, про сільське господарство. Коли ми сюди їхали, ми бачили ці поля. Зараз розповідають про історію міста, його культуру. На мою думку, це дуже гарне місто. В майбутньому, я вважаю, це буде великий промисловий центр, який відбудує свою економіку. Тому я дуже задоволений тим, що в керівництві району є зацікавленість в співпраці з китайськими бізнесменами."

В своєму інтерв'ю Повноважний Посол відмітив, що мету візиту до Н.-Сіверського він успішно виконав і зустріччю залишився задоволений. За його словами, зараз час найкращих стосунків між Україною та Китаєм . Пряме завдання його посольства - допомогти  китайським бізнесменам краще пізнати правове поле України, визначити конкретні потенціали і конкретні об'єми для взаємовигідної співпраці. На Н.-Сіверщині він побачив великий простір для спільної роботи китайських і українських бізнесменів.

f t g m

счетчики