Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

"DANCE Майдан" об’єднав сіверян

Автор Т.Лось

11 числа 11 місяця 11 року під № 11 н.-сіверські танцюристи брали участь в наймасштабнішому шоу в історії Чернігівської області "DANCE Майдан" - битві міст Чернігівщини.

"DANCE Майдан" - проект, покликаний об'єднати мешканців міст навколо ідеї перемоги рідного міста.

 

Він стартував з 30 вересня у форматі телепроекту. Проект проходить за сприяння Чернігівського обласного управління культури та туризму ОДА, за підтримки управління в справах сім'ї та молоді ОДА та управління у справах преси та інформації Чернігівської ОДА. Отож, у Н.-Сіверському в п'ятницю учасники проекту - 30 танцюристів, хоч і не професійних, але з жагою до перемоги, у приміщенні ДЮСШ відстоювали честь нашого міста. Основною частиною програми стали зйомки виступу команди-учасниці проекту. Для всіх, хто прийшов взяти участь і підтримати учасників, організатори підготували не один сюрприз. В умовах потужного звуку та світла виступи професійних діджеїв, співаків та шоу-балету стали досить визначною подією для н.-сіверської молоді. Сам телепроект буде виходити на каналі Чернігівського телебачення в грудні. Місто-переможець обиратиметься за підсумками SMS-голосування отримає грошову винагороду і титул найтанцювальнішого міста Чернігівщини.

f t g m

счетчики