Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

В Семенівці реконструйовані шкільні котельні

Автор В.Артюшкова, О.Філонова

Перший заступник голови Чернігівської ОДА Станіслав Прокопенко та народний депутат України Едуард Прутнік побували в Семенівському районі. В ході робочої поїздки вони відкрили реконструйовані котельні закладів освіти, взяли участь в розширеному спільному засіданні колегії райдержадміністрації та президії районної ради.

 

Сьогодні влада працює задля добробуту людей, а газифікація домівок - це комфорт. Справу треба довести до логічного завершення - про це говорили представники влади з членами кооперативу по газифікації вул. Сенька в Семенівці. Вже навесні мають зробити тут підвідний газопровід і блакитний вогник з’явиться в оселях семенівців. А далі І заступник голови ОДА Станіслав Прокопенко та народний депутат України Едуард Прутнік взяли участь в урочистому відкритті реконструйованих котелень Семенівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та котельні по вул. Шкільна на території Семенівської гімназії №2. І ця справа - лише цеглина в міцному фундаменті розвитку освітньої галузі Семенівського району - зазначили гості та бажали школярам успіхів у навчанні, адже їх знання потрібні державі. В свою чергу вчителі, батьки і школярі дякували за тепло в класах і можливість комфортно працювати та здобувати знання.

Олександр Помозок - голова батьківського комітету Семенівської гімназії №2: "Котельня буде давати тепло в класи, учні будуть краще засвоювати знання."

учениця Семенівської гімназії №2: "В порівнянні з минулим роком стало набагато тепліше, ми комфортніше почуваємо себе в класах, поліпшується навчальний процес. Ми дуже вдячні народному депутату Едуарду Прутніку, обласній та районній адміністраціям за цю котельню."

Цього ж дня на розширеному спільному засіданні колегії РДА та президії райради підбивали підсумки виконання програми соціально-економічного розвитку та бюджету Семенівського району за 9 місяців 2011 року. Говорили і про здобутки, і про проблеми, і про важливу роль у втіленні в життя реформ саме регіональної влади. Станіслав Прокопенко  підкреслив, що Глава держави визначив одним з головних завдань надання регіонам широких повноважень - а це розвиток економіки, оптимальний розподіл фінансових та інших ресурсів на місцях. Що ж до конкретних справ, то вже в наступному році до переліку об’єктів, які мають профінансувати в області, включать ремонт доріг в Семенівці, Машеві, завершення будівництва Машівської школи, реконструкція Семенівської гімназії №2 , міського кінотеатру під ДЮСШ. Станіслав Миколайович відзначив вагомий внесок у вирішення проблем Чернігівщини народного депутата України Едуарда Прутніка.

Станіслав Прокопенко - перший заступник голови Чернігівської ОДА: "Я вже наголошував в цьому році, що ми отримали з державного бюджету майже 160 млн. грн. Я хочу подякувати Едуарду Анатолійовичу Прутніку за співпрацю. Ці кошти були направлені на реформування житлово-комунального комплексу, реформи освітньої галузі. Зараз в області будується 6 шкіл, які будемо урочисто відкривати в наступному році. Збільшено фінансування і на відновлення комунальних доріг. Хочеться тільки подякувати Едуарду Анатолійовичу за активну підтримку нашого регіону."

Зробити чернігівський регіон економічно сильним можна завдяки спільним, злагодженим діям, багато буде залежати від впровадження реформ на місцях, впевнений Едуард Прутнік .Він зазначив, що зробить все від нього можливе для розвитку Чернігівщини.

Едуард Прутнік - народний депутат України: "Область близька мені по духу, бо коли я приїхав сюди вперше, я відчув людей і те, що область має великий потенціал, якщо прикласти певні зусилля та зібрати команду, працювати з людьми та депутатами різних рівнів, розробити програму спільних дій, область займе хороше місце в рейтингу областей України."

f t g m

счетчики