Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

"DANCE Майдан" в Новгороді-Сіверському

Автор Н.Ткач

11 листопада в місті відбудеться грандіозне шоу. Тишу й спокій Новгорода-Сіверського на один день порушить феєричний конкурс - "DANCE Майдан". Битва міст Чернігівщини. Вже в п'ятницю о 20 годині в приміщенні спортивно-оздоровчого комплексу сіверяни побачать і почують це дійство.

За сприяння управління культури та туризму, охорони культурної спадщини Чернігівської ОДА організовано гастрольний тур по 21 місту області. Щоп'ятниці та щосуботи проходять зйомки флешмобу танцюючих міст Чернігівщини, включаючи виступи кращих DJ Києва та Чернігова, шоу балетів та співаків. За сприяння райдержадміністрації і особисто заступника голови РДА з гуманітарних питань Павла Плотнікова наше місто теж заявило себе в конкурсі. Місто представлятимуть 30 чоловік. Це учні старших класів та медичного училища. Програму виступу розробив хореограф з Чернігова. Тренує молодь хореограф будинку школярів Наталія Кокодьор.

Наталія Кокодьор - хореограф РБШ: "Молодь хоче відмовитись від рутинної повсякденності. Хоче нового відчуття, почуття здорового змагання, довести, що ми також можемо за це звання поборотись. Обласне телебачення покаже всі міста, всі виступи. Від шанувальників в процентному відношенні буде залежати кількість відправлених SMS повідомлень. Номер є в оголошеннях, в рекламах. Номер нашого міста 33311, відправляти його потрібно на номер 7160."

Транслюватиме зйомки цього заходу Чернігівське обласне телебачення в грудні місяці.

f t g m

счетчики