Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Автоперевізник скорочує рейси на села

Автор Т.Лось

Деякі рейси автобусів ПрАТ "АТП 17443" на села  скасовані через збитковість. Зовсім їх відміняти не збираються. Тож мешканцям сіл до райцентру є чим діставатися, але не в усі ті дні, до яких звикли.

Мешканці деяких сіл району вже на собі відчули скорочення рейсів автобусів. З Прокопівкою не було автобусного сполучення цілий місяць через те, що вода в Десні дуже впала і автобус не міг переїхати міст. Зараз рейс відновлено, але пасажирів дуже мало, розповідає керівник автотранспортного підприємства Микола Душин. Через збитковість скоротили по одному рейсу на Студінку та Попівку.

Микола Душин - директор ПрАТ "АТП 17443": "Не виконуємо рейс на Леньків тому, що люди виїжджають на грем'яцьку трасу. Автобус ходить, а людей нема, пальне заправляють, а покривати збитки нема чим."

Скасовано невигідні рейси і до Мурав'їв, залишили тільки один у вівторок пообіді. Деякі маршрути підприємство віддало приватним перевізникам з Шостки, але за збиткові рейси, де майже немає пасажирів, і вони не хочуть братися, адже жоден господар не буде працювати собі на збиток.

Микола Душин - директор ПрАТ "АТП 17443": "Держава з нового року буде давати дві субвенції: одну за пільговий проїзд пасажирів, а другу буде за збиткові рейси. Це було б добре, тоді б у нас з'явився стимул обслуговувати віддалені населені пункти. На сьогоднішній день наш парк знаходиться в першій п'ятірці в області."

Закривати рейси автобусів на села, які є на сьогоднішній день, на підприємстві не збираються, принаймні найближчим часом. Відкривати їх коштуватиме набагато дорожче. Готові й до зимового періоду, головне, щоб дороги були почищені, зазначає Микола Васильович, інакше автобуси підприємства не ходитимуть.

f t g m

счетчики