Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

4 листопада у залізничників свято

Автор О.Лельотко

4 листопада працівники залізничного транспорту України відзначають своє професійне свято. Днем залізничника стала ця дата за ініціативою Львівської залізниці. Виявляється, саме 4 листопада 1861, ще за часів Австро-Угорської імперії, на територію сучасної України, до Львова, прибув перший потяг, який називався "Ярославом". У теперішньому розумінні "Ярослав" був потягом міжнародного сполучення. Він сполучав Відень, Краків, Перемишль і Львів. Цьогоріч працівники залізничної станції "Н.-Сіверський" до професійного свята підійшли з гарними результатами. Майже вдвічі збільшились вантажоперевезення в порівнянні з минулим роком, вчасно проведені капітальні ремонти залізних колій, станцій. В колективі роблять все для того, аби забезпечити комфорт та надійність під час перевезення пасажирів.

Ще два роки тому внаслідок економічної кризи стрімко знизилась кількість вантажоперевезень на залізницях України. Поступово ситуація стабілізувалась. Уже в цьому році на залізничній станції "Н.-Сіверській" цей показник зріс в порівнянні з 2010 роком вдвічі.

Антоніна Юдицька - в.о. начальника залізничної станції "Новгород - Сіверський":"Агроліс став краще вантажити. Щодня по 2-3 вагони. Вантажимо на порти на Узбекистан, Азербайджан, в Західну Україну, Белгород-Дністровськ і Південну дорогу. Обидва лісгоспи добре вантажать вагони. Наші співробітники ходять туди, все перевіряють."

За словами Антоніни Юдицької, також щотижня по 3-4 вагони навантажують металобрухтом. Перевозять працівники залізничної станції крейду, проте зараз вже не сезон. Що ж до пасажироперевезень, то як і раніше, їх кількість не зменшується. Після переведення годинникової стрілки в деякі місця призначення їм діставатися стало складніше. Через різницю у 2 години у часі з Росією відмінили ряд потягів.

Антоніна Юдицька - в.о. начальника залізничної станції "Новгород - Сіверський":"Пасажири страждають, бо вже немає тих вагонів, тих потягів, які були раніше. Їхати до Москви з пересадками людині з сумками важко. А коли були причепні вагони, людина могла поїхати і у Київ, і у Харків, і в Москву. А зараз причепити їх немає куди. Ходить тільки дизель, потяг, до якого вагони не причеплюють. Він тільки здійснює приміські перевезення."

Щоб комфортно було їхати пасажирам, турбується весь колектив залізничної станції "Н-Сіверський". 4 листопада у них професійне свято.

f t g m

счетчики