Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Інновації у педагогіці

Автор Т.Лось

Диплом ІІ ступеня за участь в конкурсі проектів "Самооцінювання школи" в рамках українсько-польського проекту "Лідери освітніх ініціатив" отримала заступник директора з навчально-виховної роботи державної гімназії ім. К.Д.Ушинського Валентина Логвін.

Організатором проекту є осередок розвитку освіти Республіки Польща. А створений він з метою навчити і підготувати освітян України працювати тими методами , якими працюють освітяни за кордоном. В українсько-польському проекті цьогоріч з Чернігівської області брали участь роботи педагогів з 25 навчально-освітніх закладів. ІІ місце  в ньому посіла праця вчителів державної гімназії ім. К.Д.Ушинського - заступника директора з навчально-методичної роботи В.Логвін та практичного психолога Н.Сердюк. За основу роботи взяли такі проблемні питання, як оцінювання рівня самоосвітніх компетенцій учнів.

Валентина Логвін - заступник директора державної гімназії ім. К.Д. Ушинського з навчально-методичної роботи: "Нам цікаво було брати участь у цьому проекті і головне те, що це потрібно. На останній педраді ми використали деякі методики діагностування для членів педагогічного колективу і для членів учнівського колективу і побачили ефективність, тому що одразу перед членами педагогічного колективу уже поставлена проблема, над якою ми маємо працювати, щоб підвищити якість навчання учнів  і якість нашої роботи. Підхід нашої гімназії до всіх інновацій, які впроваджуються в освіті, він дуже чіткий. Ми маємо це вміти, ми маємо це знати, ми маємо це навчитися робити."

За словами Валентини Василівни, кожна з представлених робіт на конкурсі, заслуговувала на увагу. Це був ще й обмін найкращим педагогічним досвідом, можливість навчитися чогось нового і це було надзвичайно цікаво. З собою вчителі привезли багато матеріалів, які планують використовувати для своєї роботи в школі.

Валентина Логвин - заступник директора державної гімназії ім. К.Д. Ушинського з навчально-методичної роботи: "Це дуже багато часу забирає, дуже багато емоцій, нервів. Але, як сказав Костянтин Дмитрович Ушинський, вчитель може бути вчителем лише до тих пір, доки вчиться сам. Як тільки вчитель перестає вчитися, він перестає бути вчителем. І ми керуємось цим принципом, тому що ми маємо навчатися постійно. Ми обрали цю професію, ми маємо навчатися постійно, ми маємо бути такими розвиненими. як наші діти. І тому участь в таких проектах для наш дуже позитивна."

Те, що вчителі беруть участь в подібних проектах, вже означає поштовх вперед. Освіта в Україні давно потребує змін, передовий досвід найкращих освітян вкотре доводить, що є у нас педагоги, яким не байдуже, як навчають наших дітей, і вони готові до змін.

f t g m

счетчики