Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Підсумували роботу району за 9 місяців

Автор Н.Даценко

25 жовтня пройшло засідання колегії Новгород-Сіверської райдержадміністрації. Говорили про підсумки виконання Програми соціально-економічного розвитку району за 9 місяців, а також про реалізацію районної програми індивідуального житлового будівництва на селі "Власний дім" за 2007-2011 роки.

За підсумками 9 місяців 5 підприємств працювали з прибутком, решта збиткові, збитки в 4 рази більші минулорічних. Дещо зменшив виробництво сирзавод, менше випікають хліба, збільшив виробництво ММК "Сіверський".

Ірина Пузирей - начальник управління економіки та розвитку інфраструктури РДА: "За звітний період обсяги виробництва промислової продукції склали 97,6 млн. грн., що становить 89% від минулого року. Питома вага харчової галузі склала 96,7%, у загальному обсязі виробництва продукції переробної промисловості молочна галузь займає 89,4% , м'ясна 6%, виробництво хліба та хлібобулочних виробів 1,3%."

Що стосується сільського господарства, збільшилось виробництво м'яса, соняшника, ріпаку, картоплі. Площі посівів поступово розширюються. Валовий збір зерна в цьому році прогнозується на рівні 30 тис. т. Посіяно більше 6800 га озимих зернових, менше молока, бо менше стало поголів'я худоби. В цілому сільське господарство набирає обертів, тільки ж знову цінова політика, щодо сільгосппродукції заважає стабілізувати ситуацію.

Володимир Радченко - головний спеціаліст з виробництва та маркетингу рослинницької продукції: "За 9 місяців ми реалізували зерно минулого врожаю. Реалізації врожаю цього року практично не було, тому це вплинуло на фінансовий стан господарства."

Переймалися на засіданні колегії тим, хто демонтує баржу на річці Віть, ремонтом доріг, особливо по вулицях Радянська та Коротченко. Голова РДА В'ячеслав Кауфман зазначив, що замовником є РДА підрядник облавтодор, що не виконує на сьогодні взяті за договором зобов'язення.

В'ячеслав Кауфман - голова райдержадміністрації: "На сьогодні тут будуть задіяні інші організації, котрі в найкоротший час виконали об’єм робіт. Щодо баржі, то я вже дізнавався, ця баржа знаходиться на балансі облавтодора, вони ріжуть, вони й здають."

Були нарікання й на роботу районного АТП стосовно перевезень по району. В'ячеслав Кауфман зазначив, що найближчим часом вживатимуть заходів.

Володимир Радченко - головний спеціаліст з виробництва та маркетингу рослинницької продукції: "Як будемо проводити нараду, я сказав - нехай приходить і говорить, які рейси забезпечить, а які ні. Якщо ні, то ми будемо віддавати їх на ринок, але договори укладаємо не ми, а Чернігів. Але я вам скажу, якщо порівняти з Коропським районом, то там вже автобуси по району не ходять. Будемо піднімати це питання, бо та ситуація, що склалася в районі, не задовольняє нікого."

Аналізували на засіданні колегії фінансову діяльність, наповнення бюджетів, надходження зборів і платежів. Що ж до виконання Програми індивідуального будівництва на селі "Власний дім", то протягом 2007-2011 років за пільговими кредитами на газифікацію будинків, придбання сільгосптехніки звернулося 115 осіб, надано кредиту на 1млн.694 тис. грн. Перелік робіт розширюватиметься, зокрема, додалося водопостачання, в подальшому робота з пільгового кредитування триватиме.

 

f t g m

счетчики