Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Завершується розпаювання землі

Автор Н.Даценко

Триває земельна реформа. Нею передбачено запровадження прозорого ринку земель. Продати, подарувати або вчинити інші юридичні дії власник не може без підтверджуючого право власності документа. Як зазначила начальник відділу Держкомзему в Н.-Сіверському районі Анна Ковальчук, усім, хто має на це право, але досі не отримав на руки документи, до кінця цього року будуть оформлені акти на право приватної власності на землю. Робота по завершенню розпаювання рушила з місця і ведеться дуже активно.

Перед землевпорядниками постали проблеми: перша - виготовлені акти, але не видані господарям. Тож шукати власників, виїжджали на села, робили запити в інші міста та області. Декого так і не знайшли. Але власники можуть не перейматися. Коли б вони не з'явилися, документи їх чекають, вони зберігаються в архіві.

Анна Ковальчук - начальник відділу Держкомзему в Новгород-Сіверському районі: "Він у нас зберігається і, якщо власник виїхав, це не означає, що він буде загублений, він зберігається в архіві. Та людина, яка мала право його отримати, його отримає в будь-який час."

Друга проблема- в процесі розпаювання, так би мовити, зависли 4 господарства. Їх працівники роками не могли отримати акти на землю. І ось нарешті справа рушила з місця, процес розпаювання пішов швидкими темпами.

Анна Ковальчук - начальник відділу Держкомзему в Новгород-Сіверському районі: "Самий небезпечний етап ми пройшли, бо раніше нас стримувала інспекція по охороні пам’яток історії та архітектури. На даний час за сприяння нашого обласного управління, обласної державної адміністрації проведено роботу з інспекцією. Вже надано висновки по погодженню проектів і вони в стадії розпайовки. До нового року ми повинні встигнути роздати всім державні акти на право власності на землю."

f t g m

счетчики