Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Врятував людські життя

Автор О.Філонова

На вул. Шевченка, 75 сталась пожежа, що ледь не коштувала людського життя. Господар будинку вивів з задимленого приміщення куму і дружину, трьох дітей, а потім повернувся і перекрив газовий вентиль на плиті. Завдяки відважним діям чоловіка вдалось уникнути травмування й загибелі людей та вибуху багатоквартирного будинку. Тепер він з опіками лежить в ЦРЛ, а родина перебралася в літню кухню.

 

Ігор Фролов - погорілець: "Звичайний день, ранок, в домі холодно зібрались з сім'єю розтопити котел, закинув туди дрова і підпалив. Не встиг відійти – хлопок, в котлі відчинилися двері і відразу загорівся пластик."

Кімната швидко заповнилась їдким чорним димом, вогонь відрізав шлях до дверей, чоловік переніс дітей в дальню кімнату, туди ж перейшла й дружина з кумою. Треба було якось рятуватися, недовго думаючи Ігор руками розбив скло в вікні. Дітей висадив, жінок, довелося навмання йти перекривати газ.

Дмитро Гаркавий - інспектор відділу наглядово-профілактичної діяльності Новгород-Сіверського райвідділу МНС України в Чернігівській області: "Чоловік в приміщення зайшов з дальньої кімнати. Тут вже повністю палала стеля, капала смола від вагонки і чоловік навпомацки під вогняним дощем добрався до газового вентиля й перекрив його. Чоловік здійснив справжній героїчний вчинок. Він не шкодував свого здоров’я, ризикував своїм життям і пожежа, яка сталася тут, не призвела до трагедії."

Сусіди викликали швидку і пожежних, які за 5 хвилин були на місці.

Дмитро Гаркавий - інспектор відділу наглядово-профілактичної діяльності Новгород-Сіверського райвідділу МНС України в Чернігівській області: "Хотілося б відмітити те, що з порізаними руками, весь в розплавленій пластмасі, чоловік сам намагався гасити пожежу."

Нині Ігор Фролов лікує обпечені та прорізані кінцівки, обличчя в хірургічному відділенні центральної районній лікарні.

Олександр Головко - завідуючий хірургічним відділенням ЦРЛ: "Місцеві опіки, які загояться протягом двох- трьох тижнів, отримав порізи, які зашили, все це загоїться. Саме основне – те, що людина врятувала свою сім'ю і вчинила так, як повинен справжній чоловік."

Ось в цьому приміщенні була кухня, тут висів дитячий одяг, стояло взуття, там сім’я обідала, тепер все задимлене, закопчене, жити тут не можна, і сім'я з 3 маленькими дітьми залишилась практично на вулиці без грошей, без одягу.

Марат Ятімович - родич погорільців: "Згоріло все, не залишилось ні зимового взуття, ні одягу, від кухні нічого не залишилось. Але 3 дітей виховувати треба. Відправили до школи, брали одяг у сусідів."

Тепер родина переселилася в маленьку літню кухню, в якій тісно і не дуже тепло. Перед ними важке питання - за який кошт відремонтувати житло і взагалі існувати, адже батько в лікарні, а мати не працює, бо доглядає 3 малих дітей, в що вдягтися і як харчуватися? Тим часом пожежні подали документи, щоб визнати Ігоря Фролова рятівником року.

f t g m

счетчики