Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Чи будуть діти НВК "Дзвіночок" в теплі

Автор Т.Лось

Переобладнати опалювальну систему планують в НВК "Дзвіночок". 40% коштів, з тих, що виділяються на утримання школи-садочка, йдуть на оплату опалення. Тож в міській раді працюють над проектом модернізації котельні цього закладу. А самі вихованці НВК поки що займаються і граються в теплих светриках та кофтинках.

В приміщеннях навчально-виховного комплексу "Дзвіночок" ось вже скільки діб температура не піднімається вище 16 градусів за Цельсієм. І то завдяки електрообігрівачам.

Валерій Шинкаренко - директор НВК "Дзвіночок": "Опалювальний сезон повинен розпочатися 15 жовтня. Але коли він розпочнеться - не відомо. У нас є заборгованість за опалювальний сезон, що минув, 16 444 грн. Ми сподіваємось, що буде все добре, будемо сподіватись на краще."

Школу відвідує близько 95% учнів. В дитсадок не ходить і половина дітлахів.

Валерій Шинкаренко - директор НВК "Дзвіночок": "В садочку у нас налічується 96 дітей, 50% відвідує. Сьогодні в садочку 47 дітей. Дітям холодно, вони хворіють, тому діти по можливості залишаються вдома."

Котельня НВК давно потребує модернізації. Її будували для опалення декількох об’єктів, а опалює лише один, на 200 метрах теплотраси, що веде до комплексу, частина тепла втрачається. Ось у міській раді і працюють над проектом модернізації котельні.

Сергій Пунтус - міський голова: "Близько 400 тис. грн. йде на опалення цього закладу. Я вважаю, що на сьогоднішній день це велика сума, і ми працюємо над проектом модернізації котельні. Або будемо ставити невеличку котельню. Зараз постало питання про альтернативні види палива. Тому ми плануємо або поставити у тому ж самому приміщенні котел на альтернативному виді палива, або поставити переносну котельню, щоб зменшити витрати тепла на переміщення по теплотрасі."

Та на реалізацію цього проекту потрібні кошти. Де їх взяти - не знають ні у міськраді, ні в дитячому закладі. А вихователі, діти, та їх батьки лише сподіваються, що у них в садочку зовсім скоро стане тепліше.

f t g m

счетчики