Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Міськрада планує покращити вуличне освітлення

Автор Т.Лось

Питання освітлення вулиць Н.-Сіверського в темну пору доби в осінньо-зимовий період стає особливо актуальним. Адже з роботи та зі школи мешканці міста повертаються вже в пітьмі. Де ввечері стане світліше, а які вулиці морок не покине цієї зими,- цікавить багатьох городян.

На околицях і вдень ходити не просто. Вночі ж дороги стають небезпечними. Про підбори годі й казати - або підбори зламаєш, або, в гіршому випадку, ноги. Кишеньковий ліхтарик не допомагає. Сподівання лише на вуличне освітлення.

Покращити освітлення вулиць Н.-Сіверського у міськраді планують вже цьогоріч. Розпочали з поступової заміни лампочок розжарювання на економні. Хоч вони дорожчі в 10-15 разів, та того варті,- підрахували в міськраді.

Сергій Пунтус - міський голова: "За 2-3 місяці ці лампочки себе оправдовують, а далі працюють на економію коштів і електроенергії. За рахунок того, що будемо ставити ці лампочки, є можливість заощадити електроенергію. Час освітлення вулиць можна буде подовжити."

Працюють у міськраді й над питанням освітлення вулиць у ранковий час. Поки що коштів на це не має, але найближчим часом сподіваються зробити, щоб і вранці ліхтарі працювали. В місті ще багато вулиць, які зовсім не мають освітлення. Вуличні ліхтарі на них навряд чи встановлять нинішньої зими  через брак тих же коштів.

Сергій Пунтус - міський голова: "Уже до мене неодноразово звертались люди, щоб ми допомогли у освітленні вулиць. Ми над цим питанням працюємо, поки що коштів на це не має, але ми це питання намагатимемось вирішити."

В світі новітні технології розвиваються швидкими темпами, тож є сподівання, що і до нашого міста дійде хоча б освітлення, і вечорами ходити нашими вулицями стане значно приємніше.

f t g m

счетчики