Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

У нас знову знімають кіно

Автор О.Філонова

У нас знову знімають кіно. Не встигла поїхати режисер Анна Гресь зі знімальною групою, як на порозі нові гості - режисер Олександр Тименко зі своєю командою. Це спільний українсько-російський проект  - серіал з робочою назвою "Захисниця", в якому грають улюбленці багатьох глядачів - актори Ада Роговцева, Катерина Климова, Сергій Горобченко та інші.

На будівлі суду російський прапор і напис «Поліція», довкола броунівський рух незнайомців - все це трохи збивало з пантелику сіверян, які поспішали в суд в особистих справах. Однак терпляче чекали поки знімуть той чи інший дубль, бо кіно у нас - справа шанована. А район і місто вже не перший рік приваблює кінематографістів і природою, і архітектурою. Жителю кам’яних джунглів киянину Олександру Тименку  наші провінційні краєвиди незвичні, втім працювати цілком комфортно.

Олександр Тименко - режисер: "Натура відрізняється. 350 км., виявляється це досить багато, тут і ліс інший, і повітря, і люди інші. Події відбуваються на південному Уралі, архітектура і природа максимально відповідає. Ми багато знімаємо в лісі, а ліс у вас такий як треба, міська архітектура також правильна."

Зйомки проходять в місті, в селах Узруй і Кльовине. «Це українсько-російський проект з робочою назвою "Захисниця", попередньо - 8 серій, але хочеться більше,» - каже режисер.

Олександр Тименко - режисер: "Фільм про живих людей, про їх проблеми, труднощі. Це і детектив, і мелодрама, тобто фільм  про любов. Закінчується все добре. Задіяні гарні актори, в головних ролях у нас Сергій Горобченко і Катерина Климова, знімальна група в нас з Києва."

В тендітній дівчині в міліцейській формі видатну акторку впізнаєш не одразу. Росіянка Катерина Климова зіграла ролі в багатьох фільмах. Найбільш відомі - "Бедная Настя", "Грозовые ворота", "Мы из будущего", в "Побеге". В цьому серіалі - головна роль захисниці, яка прагне навести лад у відділку. Характер, каже, твердий, але водночас її героїня жіночна. А з партнерами на майданчику, з режисером працюється легко.

Катерина Климова - актриса: "З Сергієм Горобченком - це мій основний партнер, працюємо вперше. У нас дуже багато гарних артистів, з якими приємно працюват. Ми вперше в вашому місті і, якщо б не зйомки, навряд чи ми б сюди потрапили. Тут дуже приємно, я приїхала сюди з дітьми, тут дуже чисто, що для мене було сюрпризом, дуже красиві пейзажі. Місто залишить у всієї знімальної групи дуже гарне враження, нам тут комфортно працюється."

В масовках традиційно задіяні місцеві жителі. Тим цікавіше буде сіверянам довгими зимовими вечорами  ділитися враженнями від зйомок, переглядаючи улюблені серіали.

f t g m

счетчики