Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Новгород-Сіверський відзначив День міста

Автори О.Філонова, Н.Скляренко, О.Лельотко

Новгород-Сіверський  відзначив День визволення від фашистських загарбників та День міста. Сьогодні вже 68 річниця. Це день радості і скорботи, адже чимало наших земляків загинуло, захищаючи рідну землю. Їх вічну пам'ять вшанували представники влади, працівники установ підприємств, організацій, силових структур, ветерани, школярі та гості міста. До пам'ятних знаків загиблих в роки ВВВ поклали квіти та відслужили панахиду.

 

 

 

Об одинадцятій свято урочисто відкрили представники влади. Сіверян вітали з 68 річницею визволення Н.-Сіверського району від фашистських загарбників та з Днем міста як вище керівництво області, району, міста, так і гості, зокрема з Погару та Шостки. А потім відбувся святковий концерт "Сіверські самоцвіти - джерела вічної мудрості".

 

 

В День міста з задоволенням відвідують виставки декоративно-прикладного мистецтва "Барвистий край майстрів", сільських рад "Українське подвір'я", промислових та переробних підприємств району. Цьогоріч вони були особливо різноманітними. Учасники на розсуд глядачів представили свої найкращі роботи, а на "Українському подвір'ї" було доволі веселощів, ласощів та різнобарвних вишивок.

 

f t g m

счетчики