Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Малеча готується до Дня міста

Автор Н.Скляренко

До Дня міста готуються не лише дорослі, а й маленькі новгород-сіверці: малюють, готують поробки та оформлюють стіннівки. У фойє початкових класів Н.-Сіверської гімназії №1 розгорнулась виставка "Хай квітує твоя велич і краса, моє рідне місто".

Напередодні святкування Дня міста учні початкових класів Н.-Сіверської гімназії №1 разом з вчителями організували виставку, на якій представили як колективні, так і особисті роботи. Майстрині-дівчатка зі стрічок зробили квіти, підготували вишивки.

Марія Шурига - учениця Н.-Сіверської гімназії №1: "Я люблю вишивати яскравими нитками. До Дня міста я вишила котика і подушечку."

Вероніка Головня - учениця Н.-Сіверської гімназії №1: "Після війни починається мирне життя, тому я зробила курячу сім'ю."

Так як свято міста припадає на осінь, хлопчики та дівчатка використовували для створення поробок дари осені.

Вікторія Приход - учениця Н.-Сіверської гімназії №1: "До Дня визволення міста я зробила ось таку роботу. Я використовувала насіння гороху і гречки, вермішель."

Максим Трегубенко - учень Н.-Сіверської гімназії №1: "Ми з дідусем зробили Миколаївську церкву на виставку."

До Дня визволення міста від фашистських загарбників школярики оформили стіннівки на воєнну тематику, у віршованій формі розповіли про Н.-Сіверський. Для юних художників також знайшлася робота - вони зображували найкрасивіші куточки рідної Сіверщини. Словом, до підготовки до Дня міста долучилася вся шкільна сім'я, бо змалку діти виховуються в любові до рідного краю.

f t g m

счетчики