Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Місцеве альтернативне паливо у 3-4 рази дешевше за газ

Автор Н.Даценко

Альтернативні види палива. Із наближенням опалювального сезону на них все частіше звертають увагу. Бо дешевше і завжди під рукою. Аби не залежати від ціни на газ, у ДП "Н.-Сіверське лісове господарство" для потреб виробництва використовується стружка, переобладнується під місцеве паливо приміщення Краснохутірського лісництва, є плани поставити нові котли і в центральному офісі.

 

«На разі збільшення попиту на дрова не спостерігається, - зазначає директор ДП "Новгород-Сіверське лісове господарство" Микола Засько . Але у найближчі роки ситуація може змінитися." Адже останнім часом все більше і більше уваги місцевим видам палива.

Микола Засько - директор ДП "Новгород-Сіверське лісове господарство": "Якщо говорити про те, що ми залежимо від цього газу, то треба було дати безпроцентні кредити, щоб люди перебудували свої котельні. З газом воно, звичайно, зручніше, включив і все, а з місцевим паливом його треба підвезти, тобто є затрати, але іншої альтернативи ми не маємо."

У лісгоспі виробництво повністю на стружці, йде преобладнання приміщення Краснохутірського лісництва на місцеве паливо.

Микола Засько - директор ДП "Новгород-Сіверське лісове господарство": "Ми хочемо ставити там котел, коефіцієнт віддачі якого близько 90%. Працює він на дровах."

За словами Миколи Заська, пораховано, що опалення одного й того ж приміщення місцевим паливом обходиться у 3-4 рази дешевше, аніж газом.

f t g m

счетчики