Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Н.-Сіверський район буде центром госпітального округу

Автор О.Лельотко

У Грем'яцькій амбулаторії з 1 серпня працює сімейний лікар. Незабаром на базі Печенюгівської амбулаторії планують відкрити пункт швидкої допомоги. Це невеликі, але істотні кроки в реформуванні медичної галузі саме в нашому районі. Окрім того, вже остаточно вирішено, що Н.-Сіверський район буде центром госпітального округу.

 

Питання реформування медичної галузі цікавить практично всіх без винятку громадян. «Реформи проводяться задля того, щоб люди змогли в будь-який час отримати якісну медичну допомогу,» - зазначає головний лікар Н.-Сіверської ЦРЛ Світлана Шам. Щоб підвищити доступність та якість допомоги, медичні заклади повинні бути забезпечені кваліфікованими спеціалістами. Зокрема, реформування передбачає укомплектування амбулаторій поліклінік терапевтами або сімейними лікарями.

Світлана Шам - головний лікар Н.-Сіверської ЦРЛ: "На сьогодні в нас з 6 амбулаторій 2 укомплектовані сімейними лікарями - це Орлівська, де багато років працює досвідчений лікар Полегенько Валентина Іванівна. І ось з 1 серпня укомплектована Грем'яцька амбулаторія сімейним лікарем, в зв'язку з чим вона переіменована в амбулаторію загальної практики сімейної медицини".

Також реформування передбачає надання медичної допомоги в закладах, які є для цього найбільш придатними, відкриття пунктів швидкої допомоги.

Світлана Шам - головний лікар Н.-Сіверської ЦРЛ: "Пункт швидкої допомоги відкривається в сільському медичному закладі, який працює до 16:00, а потім працівники закінчують свій робочий день і йдуть додому. Після закінчення роботи амбулаторії як такої до початку наступного робочого дня чергує санітарний автомобіль з фельдшером і водієм."

Створення таких пунктів значно скоротить час до надання медичної допомоги. Незабаром пункт швидкої допомоги буде відкритий на базі Печенюгівської амбулаторії, окрім того вже остаточно вирішено, що Н.-Сіверський район буде центром госпітального округу.

Світлана Шам - головний лікар Н.-Сіверської ЦРЛ: "Н.-Сіверський район визначений як такий, що буде центром госпітального округу. Це питання вирішено вже остаточно на обласній колегії. Губернатор озвучив, що на базі Н.-Сіверської ЦРЛ буде міжрайонний пологовий центр, який буде надавати допомогу жінкам Н.-Сіверського і Семенівського районів".

f t g m

счетчики