Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Про співпрацю підприємців і влади говорили на семінарі-нараді

Автор Н.Даценко

Майже 38% виконаних робіт, наданих послуг за півріччя - це внесок в економіку району підприємців. Більше 2-х млн. гривень представники малого бізнесу внесли в місцеві бюджети. Саме про співпрацю підприємців і влади говорили на семінарі-нараді.

На сьогодні в районі працює 797 підприємців - фізичних осіб. Це на 77 менше, ніж на початок року. Але, як зазначила начальник управління економіки та розвитку інфраструктури Ірина Пузирей, збільшення чи зменшення кількості працюючих у сфері малого бізнесу залежить виключно від того, що люди самі вирішують займатися своєю працею чи ні. В цілому ж внесок малого підприємництва в розвиток економіки району значний.

Іван Гавриленко - перший заступник голови райдержадміністрації: "Майже 38 % загального обсягу реалізованої продукції, виконаних робіт та наданих послуг забезпечено суб'єктами малого підприємництва. Це дані за 6 місяців. 38 % це все-таки обсяг не маленький. Внесок працівників малого підприємництва в наповнення місцевих бюджетів за січень-червень 2011 року становив 2,2 млн. грн. Це 18,8 % від усіх надходжень місцевих бюджетів."

На семінарі обговорили цілий ряд моментів - оподаткування, земельні питання, пенсійні. Йшлося про легалізацію робочих місць, аби підприємці не платили заробітну платню в конверті, бо інакше позбавляють своїх працівників соціальних гарантій. Оскільки зустріч відбулась напередодні професійного свята - Дня підприємця, найкращим були вручені почесні відзнаки від райдержадміністрації і районної ради. Поздоровив і побажав успіху та процвітання бізнесу міський голова С.Пунтус.

Сергій Пунтус - міський голова: "Щоб ваш біснес був не на такому рівні як зараз, а постійно зростав і збільшувався. Щоб ви із задоволенням приходили на свою роботу, із задоволенням її виконували, і отримували за неї відповідне винагородження в вигляді прибутку, заробітної плати."

Подякував меру за співпрацю і розуміння проблем голова громадського об'єднання підприємців Н.-Сіверського району В.Кропот. Він також закликав об'єднуватись.

Віктор Кропот - голова громадського об'єднання підприємців Н.-Сіверського району: "Щоб ми з вами частіше зустрічались для обговорення проблем, які виникають під час ведення бізнесу. Щоб ми змогли об'єднатись в скрутні хвилини, які виникають в житті, так як, наприклад, це було при прийнятті Податкового кодексу восени 2010 року."

f t g m

счетчики