Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Урочисто і весело зустріли День знань в гімназії №1

Автор О.Лельотко

Останній перший дзвоник пролунав для учнів випускних класів. Для хлопців та дівчат з 11-х класів Н-Сіверської гімназії №1 свято 1 вересня водночас сумне і радісне. Менше аніж за рік їм доведеться зробити вибір життєвого шляху. Для найменших школярів, які вперше переступили поріг школи, попереду 11 років життя у великій гімназійній родині. Цього дня всі першачки, випускники, інші учні гімназії, вчителі та батьки приймали найщиріші поздоровлення зі святом. Голова Н-Сіверської РДА, депутат обласної ради В'ячеслав Кауфман вручив гімназії сертифікат на мультимедійне обладнання та DVD-програвач.

1 вересня свято, яке об’єднує в одну велику родину дітей, батьків, вчителів. До цього дня всі старанно готувалися. І з самого ранку хлопці та дівчата, які подорослішали, з букетами різнокольорових квітів та щирими посмішками йдуть до своєї другої домівки. Біля школи щороку чергують батьки, і не важливо, у який клас йде їх дитина, кожне 1 вересня особливе, і в такі хвилини завжди хочеться бути поруч. Всі учні на своїх місцях. Окрім найменших, які чекають, коли їх старші брати великої гімназичної родини запросять до себе на свято. І ось три загони першачків впевнено крокують на відведене для них місце. Віра Мокрякова привітала всіх зі святом першого дзвоника. З особливими словами звернулась до майбутніх випускників.

Віра Мокрякова - директор Н.-Сіверської гімназії №1: "Для вас це останній перший дзвоник, ви ступаєте на фінішну пряму, в житті все встигнути не можливо, але треба встигнути основне. Я бажаю, щоб поставили собі завдання і успішно їх виконали, я бажаю, щоб те, що ви собі спланували, ви успішно виконали".

Першачкам Віра Петрівна побажала, щоб у новому навчальному році на них чекала лише удача. Батькам же порадила не хвилюватися, адже їх діти в надійних руках. Далі до слова запросили шановного гостя, голову Н.-Сіверської РДА, депутата обласної ради, до того ж і батька одного з цьогорічних випускників, В'ячеслава Кауфмана.

В'ячеслав Кауфман - голова райдержадміністрації: "Нехай ця прекрасна школа завжди радо зустрічає першокласників і стане другою домівкою. Дорогі діти, нехай цей рік принесе вам багато нових знань і незабутніх вражень. Вчителям бажаю гарних учнів,а батькам побільше терпіння і можливості відкривати для своїх батьків нові життєві горизонти".

В'ячеслав Маркович вручив для гімназії сертифікат на мультимедійне обладнання та подарував DVD-програвач. Він також зазначив, що цього дня кожен першачок отримає подарунок від народного депутата України від Партії Регіонів  Едуарда Прутніка. Далі дали слово найменшим винуватцям свята.

Випускники подарували своїм майбутнім маленьким наступникам підкови, аби все було у них гараз. Після цього пролунав перший дзвоник, який запросив всіх учнів до їх класів. Першачків до їх першої класної кімнати провели одинадцятикласники. Вони дали їм останні перед навчанням поради, подарували кожному свої накази-заповіді та солодощі. Перший урок, який пройшов цього дня у всіх класах, мав назву "Україна - наш спільний дім". На уроці вели розмову про те, як здобувалась незалежність, говорили про символи держави. Був час у хлопців та дівчат з 11 класу задуматись над тим, що цього дня у них був останній перший дзвоник у рідній школі і вже менше, аніж за рік, їм потрібно буде обрати шлях, по якому доведеться йти все життя.

Наталія Сергієнко - учениця Н.-Сіверської гімназії №1: "Перше вересня завжди свято, завжди згадуєш себе в першому класі. Згадуєш шкільні роки і як швидко вони промайнули."

В'ячеслав Корицький - учень Н.-Сіверської гімназії №1: "Ми розуміємо, що це наш останній перший дзвоник."


f t g m

счетчики