Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Державна гімназія ім. К.Д.Ушинського запросила своїх вихованців почати навчальний рік

Автор Н.Даценко

Державна гімназія ім. К.Д.Ушинського запросила своїх вихованців почати навчальний рік. Хтось з них впевнено переступив поріг навчального закладу, хтось із хвилюванням, бо вперше ж. А в цілому, веселе осіннє свято дало старт новому навчальному сезону.

 

Перше вересня - все як завжди: дзвінкими голосами забриніли шкільні подвір'я, що мовчали ціле літо, замайоріли в руках різнобарвні осінні букети. Та це для стороннього спостерігача, а для того, хто вперше переступив поріг державної гімназії ім.К.Ушинського, цей день особливий, єдиний у своєму роді.  До старших і молодших, до колег звернулася головна людина у школі - директор.

Олександр Пшеничний - директор державної гімназії ім.К Д.Ушинського: «Я щиро вітаю вас усіх з цим радісним днем, з всенародним святом Днем знань. Адже в кожній сім'ї є учні чи студенти, які сядуть сьогодні за парти.  Усім вам здоров'я, успіхів, натхнення, цілеспрямованості, і хай у всьому вам щастить.»

З подарунком - фотоапаратом і напутніми словами завітав на свято голова районної ради Віктор Душин.

Віктор Душин - голова районної ради: «Хто пішов у перший клас, вони стають на шлях здобуття знань, щоб потім по закінченню школи набути освіту і працювати на благо рідної країни. Я бажаю, щоб в новому навчальному році випускники набули нових знань, щоб вони підтвердили ці знання на ЗНО, і щоб кожен зміг реалізувати свою мрію.»

Урочиста частина свята з промовами , віршами і піснями промайнула як одна мить. І ось проста, але водночас чаруюча мелодія першого дзвоника кличе у класи, де почнеться труд і навчання.

Катерина Овчинникова - класний керівник: «З першачками найскладніше, я вважаю, тому що для них все нове і колектив, і клас.  Їм потрібно пройти адаптацію в нашій шкільній сім'ї, але я вважаю, що в них все вийде добре, дітки дуже гарні.»

Невпевненість школяриків зникла як хмаринка влітку, швидко і без сліду. Адже школа їм сподобалась.

-       Вона мені сподобалась тим, що велика та гарна.

-       Тут розумні вчителі, гарно навчатись і можна отримати дуже багато знань.

-       Тут добре і красиво.

Тож нехай роки, що пройдуть у цій школі, стануть для її вихованців такими ж гарними і цікавими.

f t g m

счетчики