Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

День знань відзначили в Грем'яцькій ЗОШ І-ІІІ ст.

Автор Н.Скляренко

День знань відзначили в Грем'яцькій ЗОШ І-ІІІ ст. Шкільна сім'я цього року поповнилась дев'ятьма першокласниками. Різнобарвні осінні квіти для любих вчетилів, посмішки для однокласників, батьків та гостей дарували юні грем'ячани на святі Першого дзвоника.

 

Позаду залишаються літні канікули, попереду країна знань. Хтось ділиться враженнями від літнього відпочинку з однокласниками і радіє від зустрічі з вчителями, а ось ця малеча на такому святі вперше. Їх розгубленні оченята шукають маму і тата і водночас допитливо спостерігають за всім, що відбувається навколо. На свято Першого дзвоника у Грем'яцьку школу завітали почесні гості, серед них: депутати Верховної Ради України Григорій Маньковський, заступник голови РДА Павло Плотніков, голова районного осередку Партії Регіонів Петро Шморгун. На адресу юних грем'ячан звучали поздоровлення та найщиріші побажання.

Григорій Маньковський – народний депутат України. Хотів би побажати і першокласникам, і батькам, щоб вони були здорові,  діти гарно вчились, слухали вчителів. Хай вам щастить у житті. Випускникам бажаю підкріпити свої знання і визначитись у своєму професійному шляху. Вчителям дякую за ту роботу, яку ви проводите, ваш труд нелегкий. Велику увагу освіті приділяють Президент України та Прем'єр-міністр, я прийшов з подарунками :музичним центром і спортивним інвентарем.

Успіхів у навчанні учням Грем'яцької школи побажав заступник голови РДА Павло Плотніков

Павло Плотніков – заступник голови Н.-Сіверської райдержадміністрації. Від імені народного депутата України від Партії Регіонів Е. Прутніка всім школярам канцтовари, подарунки від центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

В напутнім словом для учнів своєї школи звернулась директор Тетяна Мельник, за доброю шкільною традицією першачки стали на вишитий український рушничок і урочисто були прийняті до учнівського загалу. Поздоровила дітлахів їх перша вчителька та одинадцятикласники. Малятам цього дня вручали подарунки. Галасливий дзвоник покликав всіх у класи, рясний дощ ніби-то став провісником того, що навчальний рік буде багатим на знання. Для першокласників розпочався їх перший урок, присвячений Україні та державній символіці.

Я була вже в школі. Мені сподобалось.

Я хотіла йти до школи.

Донька рано встала, ми шли до школи з радістю.

Про свої шкільні роки з ностальгією згадав народний депутат Верховної Ради України Григорій Маньковський.

Григорій Маньковський – народний депутат України. Вирішів приїхати у Грем'яч, поспілкуватись, поздоровити з Днем знань, вислухати проблеми селян. Їхав сюди і згадував, що 50 років минуло з тих пір, як я пішов в перший клас. Пригадуються шкільні роки, хвилювання у першому класі і останній випускний клас. Всі ми замислюємось, який оберемо професійний шлях.

f t g m

счетчики