Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Про підготовку до зими говорили на засіданні колегії РДА

Автор Н.Даценко

До початку опалювального сезону залишилось 1,5 місяця, а робіт з підготовки до зими ще вистачає. Саме на цьому наголошувалося під час засідання колегії РДА. Говорили також про виконання Програми розвитку внутрішньої торгівлі та розвиток освіти в районі.

Останні теплі сонячні дні збігають дуже швидко, а тому час, що залишився до початку опалювального сезону, треба використати максимально ефективно й усунути наявні проблеми. На цьому наголошувалося на засіданні колегії. На що були кошти - зробили - так коротко можна прокоментувати доповідь начальника відділу ЖКГ Олега Душина. Це переважно поточні ремонти, з капітальними ж ситуація не змінилася. Діряві дахи на будинках ЖЕКу поки що чекають фінансових вливань. Проведені поточні ремонти в навчальних закладах, цілком і повністю за рахунок спонсорів і батьків. Дитячі дошкільні заклади теж відремонтовані, частково замінений проблемний дах у "Дзвіночку". Готові до зими і медзаклади. Велися ремонтні роботи в міських бібліотеках та дитячій музичній школі. З першим снігом справимося, а от що далі - вже питання. Через брак коштів ремонти доріг не проводилися. Головне сподівання на 2012 рік, у ньому заплановані і серйозні кошти, і масштабні заходи з ремонту не центральних доріг.

Іван Гавриленко - в.о. голови райдержадміністрації: "На капітальний ремонт доріг потрібно на сьогоднішній день десь 259 мільйонів коштів, виходячи з того, що один кілометр капітального ремонту коштує 4 мільйони, поточний ремонт - 2 мільйони. Виходячи з цього, щоб привести в порядок всі дороги, потрібно десь 280 мільйонів, мається на увазі не центрального напрямку Семенівка - Шостка. Кошти не малі, кошти звичайно великі. Буде у вересні нарада для того, щоб створити програму відбудови доріг на наступний рік."

На засіданні колегії розглянули ще два питання: про розвиток внутрішньої торгівлі і освіти в районі. Останнє оголило проблему підвозу дітей до дошкільних закладів: як говорилося, міська рада не має на це коштів, а відділ освіти не має права займатися підвозом дітей по місту. У цьому році НВК створені на базі Дігтярівської та Будо- Вороб'ївської шкіл. У Кам'янсько-Слобідській і міській школі №2 відкривається екстернатна форма навчання для старших класів. У 2011 році чекають новий шкільний автобус, а у наступному на ще один транспортний засіб має виділити кошти районний бюджет. В цілому ж, зазначала доповідачка, в області позитивно оцінюють розвиток освіти в районі.

f t g m

счетчики