Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Учні і студенти отримали благословення на навчання

Автор О.Лельотко

Згідно з православними традиціями кожна добра справа розпочинається молитвою, саме так і починається новий навчальний рік для хлопчиків та дівчаток, які сьогодні у Святомиколаївській церкві отримали благословення на навчання. Отець Петро побажав дітям терпіння і мудрості в здобутті знань і окропив святою водою.

 

Звуки дзвонів Святомиколаївської церкви закликали парафіян на молитву. Зранку з дорослими до храму поспішили діти шкільного віку та студенти, адже всі вони хотіли отримати благословення святої церкви на навчальний рік. Сьогодні також останній день, коли в Миколаївському храмі перебувала чудотворна ікона "Божа Матір Страсна". Тому діти отримали благословення не тільки від святої церкви, а і від цариці небесної.

Отець Петро: "Сама цариця небесна благословила дітей і вірю, що відбудеться ще одне чудо від ікони Божої Матері Страсна, що від цих дітей, які тут отримали благословення в нашому храмі вийдуть великі люди. Наша країна має потребу якраз в нових розумах для того, щоб ми могли мати міцну і сильну державу, хай Божа Мати і янголи, і архангели, і Господь наш Ісус Христос благословить всіх вас. Першого вересня хай Господь благословить вінець літа, початок нового навчального року, щоб ми могли його закінчити і в кінці року відслужити подячний молебень за всі його благодіяння. Божого благословення на вас, тієї благодаті, того людинолюбства на всі ваші справи і вчення в новому році. Спаси Вас Господи."

f t g m

счетчики