Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Пройшла серпнева конференція педагогів

Автор Н.Скляренко

Сьогодні в РБК пройшла традиційна серпнева конференція педагогів, на яку з'їхалися працівники освітянської ниви з усього району.

В конференції працівників освіти Новгород - Сіверського району взяли участь голова районної ради Віктор Душин, заступник РДА Павло Плотніков, міський голова Сергій Пунтус. Розпочалася серпнева конференція традиційно з привітань вдячних учнів та веселих пісень, подарованих всім педагогам Новгород - Сіверщини. Також згадали ветеранів освітянської справи. Шкільна сім'я Новгород-Сіверщини поповнилася вісьмома молодшими спеціалістами. З напутнім словом до них звернулася начальник відділу освіти РДА Ірина Зюзько та вручила накази про призначення на посаду вчителя. За доброю традицією молодь привітали досвідчені колеги. В свою чергу юні освітяни запевнили, що гідно нестимуть почесне звання "педагог". Робоча частина пленарного засідання розпочалася з доповіді начальника відділу освіти Ірини Зюзько. В районі зріс процент охоплення дошкільною освітою в порівнянні з минулим роком, зазначила Ірина Петрівна.  Йшлося про реорганізацію шкіл через складну демографічну ситуацію. 127,5 тис. грн.  цього літа було виділено на оздоровлення дітей району, наголошувала Ірина Зюзько. Акцентувала увагу також на розвиткові комп'ютерної освіти вчителів. Збереження здоров'я дітей має стати одним з головних завдань вчителів, бо лише 3% школярів є здоровими, зауважили Ірина Петрівна. Дякували освітянам за проведення належних ремонтних робіт навчальних закладів району. Також було визначено основні напрямки роботи педагогів у новому навчальному році.

Ірина Зюзько - начальник відділу освіти: "У 2011 - 2012 н. р. робота відділу освіти буде спрямована на підвищення якості освіти, забезпечення рівного доступу до неї, запровадження інноваційних технологій, оптимізацією мережі навчальних закладів з врахуванням перспектив та потреб суспільства, формуванням новинок здорового способу життя у школярів, збільшення кількості дітей, охоплених дошкільною освітою. Хочу зазначити, що з 2012 року ми плануємо започаткувати премію К.Ушинського за вагомі здобутки у навчанні і вихованні дітей. "

Про здобутки у дошкільній освіті та про втілення базової програми "Я у світі" говорили на конференції педагоги району. Не оминули й проблем, що переважно стосуються матеріального забезпечення закладів освіти. Компетентний підхід в освіті має бути пріоритетним в навчанні, вважають педагоги Дігтярівської школи. Також на пленарному  засіданні акцентували увагу на впровадження інноваційних технологій. Директор  Новгород- Сіверської гімназії №1 В.Мокрякова докладніше зупинилась на високих досягненнях в предметних олімпіадах. Про особливості навчання та виховання дітей у інтернаті, зокрема у Краснохутірській ЗОШ - інтернаті, зупинився заступник директора цього закладу Юрій Пантюх. Освітяни обговорили і проблеми позашкілля Н.-Сіверщини. Наприкинці пленарного  засідання педагогічну громаду району привітав заст. голови РДА П. Плотніков.

Павло Плотніков - заст. голови РДА: "В цей святковий день щиро вітаю всіх освітян, бажаю міцного здоров'я, творчих успіхів, допитливих учнів. Минулий навчальній рік був успішним. Як результат вашої наполегливої праці -  перемоги учнів у Всеукраїнських олімпіадах, Всеукраїнському конкурсі науково - дослідних робіт учнів територіального відділення МАН України. Сподіваюсь, що в новому навчальному році здобутки будуть ще вагомішими. Є ще над чим працювати - це виконання програм розвитку дошкільної освіти, розвитку позашкільної освіти, програми "Шкільний автобус".

На конференції урочисто оголосили про присвоєння педагогічних звань вчителям району. Вручили Почесні грамоти та дипломи управління освіти і науки Чернігівської ОДА та відділу освіти РДА  кращим педагогам Сіверщини. У фойє РБК розгорнулась виставка методичних матеріалів на тему "Впровадження інноваційних технологій у навчально - виховній процес", де було представлено роботи учнів та вчителів районних закладів освіти.

f t g m

счетчики