Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Новгород-сіверці відзначили День Державного Прапора

Автор О.Лельотко

Сьогодні у всіх українців знаменна подія - День Державного Прапора. Для н.-сіверців - одне з найбільших свят, адже Прапор України - це символ свободи і незалежності, слави і відродження. З цієї нагоди на міському стадіоні пройшла урочиста церемонія підняття Державного Прапора. З міського стадіону стартував велопробіг, присвячений державному святу.

 

Традиційно 23 серпня зранку біля міського стадіону людно. Адже День Державного Прапора - свято всіх українців. Берегти і шанувати, як найвищу національну святиню, стяг, - закликав н. - сіверців під час урочистостей виконуючий обов'язків голова РДА Іван Гавриленко.

Іван Гавриленко -  в. о. голови Н.-Сіверської РДА: "Сьогодні під благословенням українського прапора ми будуємо справедливий лад, творимо загальнодержавні і суспільні звершення, досягаємо мистецьких і спортивних. Мить, коли піднімається Прапор України та звучить державний гімн, - це момент особливого піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну. Я бажаю всім процвітання, єднання всіх українців під єдиним жовто-синім прапором. Нехай завжди майорить над Батьківщиною стяг нашої волі, єдності та могутності українського народу."

І ось урочиста мить. Право підняти Державний Прапор було надано в. о. голови Н.-Сіверської РДА Івану Гавриленку та голові районної ради Віктору Душину.

Гарно знають історію українського народу, значення кольорів державного прапора новгород-сіверські дівчата, справжні україночки.

Валентина Пурига: "Це дуже велике свято для українців, бо наш прапор символізує споконвічне заняття наших предків - хліборобство."

Карина Матвіюк: "Для мене, для батьків моїх, для всіх українців - це свято. Воно дуже гарне. Свято Державного Прапора України"

Світлана Сєдая: "У нас є свій прапор. Він багато що означає. Наприклад, жовтий колір - означає жито та пшеницю, а синій - колір неба"

Після урочистостей з міського стадіону стартував велопробіг, присвячений Дню Державного Прапора України. Більше трьох десятків велосипедистів провезли Державний Прапор центральними вулицями міста.

f t g m

счетчики