Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Одразу дві пожежі виникли за добу в нашому районі

Автор О.Лельотко

Одразу дві пожежі виникли за добу в нашому районі. Одна мало не коштувала людського життя. У обох випадках загоряння сталося через розтоплену піч.

Перше повідомлення про пожежу до СДПЧ -17 надійшло близько сьомої години вечора. Горіла літня кухня мешканця нашого міста.

Дмитро Гаркавий – інспектор відділу наглядово-профілактичної діяльності Н-Сіверського райвідділу МНС України в Чернігівській області: «Як з’ясувалось, чоловік заготовлював нові рамки для свого вулика, розтопив піч у літній кухні та поклав їх сушитись. Рамки були сухі, піч добре розтоплена і гаряча. Як результат – пожежа внаслідок займання рамок. Вогонь швидко поширився на перекриття та стелю будівлі. Пожежу помітили швидко та вчасно повідомили про неї підрозділи пожежної охорони, тому вона не встигла поширитись. Вогонь пошкодив перекриття та дах на загальній площі близько 3 метрів квадратних.»

Друга пожежа, на яку виїжджали вогнеборці, була у с. Стахорщина. Також горіла літня кухня. Через загоряння ледь не загинув господар. Черговий караул СДПЧ - 17 близько першої години ночі одразу після повідомлення виїхав до села. На місці з'ясувалось, що вогонь охопив всю стріху будівлі. Також була загроза, що він пошириться на сусідні будівлі і житловий будинок.

Дмитро Гаркавий – інспектор відділу наглядово-профілактичної діяльності Н-Сіверського райвідділу МНС України в Чернігівській області: «Як виявилось, причиною пожежі в черговий раз стала людська безпечність та недбалість. Господар, громадянин К., вирішив заночувати в літній кухні. Хоча дні зараз жаркі, ночі вже холодні. Чоловік розтопив піч, повечеряв, та, вірогідно, випив деяку кількість зігріваючих напоїв. Його сон був міцний та солодкий. І довго б він ще спав, аби не сусідка, яка побачила палаючу покрівлю. На щастя, чоловік не постраждав. Шановні громадяни! МНС в черговий раз застерігає: будьте обачні та обережні, цінуйте своє життя! Небезпека може чатувати на кожному кроці! Перевіряйте правильність облаштування ваших печей, почистіть їх від сажі, обмажте глиною, перевірте наявність протипожежної розділки! Пам’ятайте, ціна вашої безпечності – життя!»

f t g m

счетчики