Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Розпочинається полювання на пернату дичину

Автор Н.Ткач

Полювання на пернату дичину, на яке так довго чекали мисливці, нарешті розпочнеться. 13 серпня з першим промінням сонця сезон офіційно відкриється.

Цьогоріч відкриття полювання на пернату дичину було відкладено, дату перенесли у зв'язку з пожежонебезпечним періодом на невизначений строк. Нарешті мисливці дочекались, 13 серпня сезон полювання відкриється,  розпочнеться з ранковою зорею.

Віктор Овчинников - директор мисливського-рибальського підприємства "Н.-Сіверське": "Полювання подовжать до 6 листопада, мисливські дні - субота, неділя, середа, а також вводиться додатковий мисливський день для полювання з собаками - це четвер. Ціна відстрілочних карток для членів Українського товариства мисливців та рибалок - 230 грн. на сезон, а разова на один день - 50 грн. Також є група людей, які отримають відстрілочні картки безкоштовно. Норми відстрілу не змінились: один мисливець за один день має право відстріляти 5 качок, 4 лисухи, 5 куликів, 5 перепелів, і 3 голуба."

На собак мисливці повинні мати паспорти. Не ветеринарні, а спеціальні на мисливського собаку, це прописано в Законі про полювання, який ніхто не відміняв. Варто пам’ятати, говорить Віктор Миколайович, і про заповнення контрольної картки добутої дичини. За порушення правил - штраф.

Віктор Овчинников - директор мисливського-рибальського підприємства "Н.-Сіверське": "Закон є закон. Адміністративним кодексом України (стаття 85) передбачено за порушення правил полювання в частині першій попередження і мінімальний штраф від 102 грн. до 1020 грн. В другій частині штраф від 1020 грн. до 2040 грн."

f t g m

счетчики