Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Завершився чемпіонат області з футболу

Автор О.Лельотко

Чемпіонат області з футболу завершився. В останньому турі перемогу зарахували н.-сіверцям, проте це не допомогло їм потрапити в трійку призерів. В місцевих змаганнях з міні-футболу, як і раніше, лідерство утримує команда "ХХХL".

7 серпня на стадіоні нашого міста повинен був пройти останній тур чемпіонату області з футболу серед молоді. Проте сосницькі спортсмени не приїхали на останню гру. Н.-сіверській команді автоматично зарахували перемогу і додали на їх рахунок 3 очки. Але це не допомогло нашим футболістам потрапити у призери змагань. Обласний чемпіонат з футболу завершився, міський з міні-футболу триває. У останніх турах команди зіграли наступним чином. Ветерани з відривом у одне очко вибороли перемогу у хлопців з "СІЗО" 5:4. Команда "ХХХL" зустрілась на полі з командою "Динамо". З рахунком 8:0 футболісти з "ХХХL" перемогли. У матчі між суперниками,  медичним училищем та "рятівниками", перемога за останніми. Медики поступилися також у останніх турах командам "ЛСД" та "СІЗО". На сьогоднішній день, знову ж таки, лідерство утримують спортсмени з "ХХХL". Не далеко від них знаходяться команди "СІЗО", "Динамо" та "Рятівник". До завершення міських змагань залишилось менше, аніж два тижні. 28 серпня розпочинається чемпіонат області серед ветеранів. Н.-сіверці також планують брати у ньому участь.

Андрій Циганков – головний спеціаліст відділу молоді та спорту: "Ми вже з’їздили на 3 турніри, які проходили в Шостці, Глухові і один у нас. Наступний тур буде проходити в Кролевці, також почнемо змагання в чемпіонаті області."

У турнірі, що пройшов у нашому місті, н.-сіверські ветерани посіли ІІ місце, у Шостці був 6-й результат і у м.Глухів - бронзова медаль. Турнір у Кролевці пройде цього місяця.

f t g m

счетчики