Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Незабаром на вул. Коротченка з'явиться нове покриття

Автор О.Філонова

Незабаром на вул. Коротченка з'явиться нове покриття. Вже виділені кошти, є проект. Ще у 2006 р. після сильних злив на вул. Коротченка та Радянській де підняло, а де й просто змило асфальтове покриття. Якщо на Радянській рух більш-менш налагодився, то по Коротченка автомобілі не їздили. І ось нарешті справа зрушилася з мертвої точки.  Зроблено проект, виділено кошти на ремонтні роботи.

 

Володимир Балаба - заступник міського голови: "Ми отримали субвенцію від держави більше 1 млн грн. на проведення капітального ремонту вулиці Коротченка. Під час проектування прийшли до думки, що в центрі дороги буде бруківка. Тому зніматимуть асфальтне покриття.  Будуть встановлені бордюри."

Наведуть лад і на дорозі біля магазину №7 на спуску Радянської, адже і тут зливи зробили з покриття кашу.  Всі роботи, каже Володимир Балаба, виконуватимуть організації району.

                                                                         

f t g m

счетчики